Рубрика: Політика

20 жовтня

На виборах остаточно оформилася п'ятірка лідерів

foto

В Україні остаточно сформувалася п'ятірка партій-лідерів місцевих виборів, які мають відбутися цієї неділі. Про це свідчать результати дослідження соціологічної групи «Рейтинг», проведеного 16–19 жовтня

Так, серед тих, хто визначився і однозначно готовий прийти на вибори, 16,7% підтримують партію «Слуга народу», 13,5% підтримують ОПЗЖ, 13,2% віддадуть свій голос за «Європейську солідарність», а 8,6% проголосують за «Батьківщину».

Замикає п'ятірку лідерів партія «ЗА МАЙБУТНЄ», яку підтримують 7,4% респондентів. При цьому, ця політсила є «наймолодшою» з усіх лідерів виборчих перегонів – її було створено лише наприкінці травня цього року. Також це єдина партія, що демонструє постійне зростання рейтингу протягом усіх хвиль замірів суспільної думки групою «Рейтинг».

Інші політсили не долають умовного 5%-го  бар’єру. 

Опитування проводилося серед громадян України віком від 18 років в усіх областях України, крім тимчасово окупованих регіонів Криму й Донбасу. Було опитано 5000 респондентів. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews – телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 1,4%.

 


20 жовтня 2020, 16:56
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Байден першим в історії виборів у США здобув понад 80 млн голосів виборців

Угорщина викликала посла України

Підкуп виборців на Іршавщині: судитимуть місцеву мешканку

Слуга Народу та Європейська Солідарність об’єднались в Хустській районній раді - ЗМІ

В Україну не пустили угорського топ-урядовця, відповідального за Закарпаття

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину