Рубрика: Політика

16 жовтня

Павло ЧЕРЕВКО: «Майбутнє Ужгорода залежить від кожного з нас!»

foto

Ужгородську команду «ЗА МАЙБУТНЄ» очолив громадський діяч, заступник декана юридичного факультету Ужгородського національного університету Павло ЧЕРЕВКО

Саме він об’єднав навколо себе команду фахівців та патріотів обласного центру Закарпаття, які й сформували актив місцевого осередку політичної сили «ЗА МАЙБУТНЄ». І саме він очолив список партії в Ужгородську міську раду. 

- В Ужгороді завжди точилася гостра політична боротьба за владу. Чому ви вирішили приєднатися до неї та балотуєтеся в міську раду?

- Ужгород – це місто, яке я обрав для життя своєї родини. Мої діти тут ходять до школи, здобуватимуть освіту і щиро вірю, що тут будуватимуть своє майбутнє! Мені не байдужі проблеми нашого міста, не байдужий його розвиток. Тому прийняв для себе таке рішення. Вважаю, що можу бути корисним у місцевому самоврядуванні.

- Ви йдете на вибори не сам, а з командою однодумців. Хто вони? 

- Так, разом зі мною йде на вибори ціла команда. Це мешканці Ужгорода, які надзвичайно люблять наше місто. Вони професіонали своєї справи, кожен у своїй сфері. Принцип нашої сили, та і мій особисто,  залучення до роботи фахових людей. До влади повинні прийти знавці своєї галузі, які не витрачають потім 5 років тільки на те аби зрозуміти в чому суть проблеми.

- А чому балотуєтеся саме від політичної сили «За Майбутнє»?

- Мені подобаються програмні положення партії – децентралізація регіонів, економічний прагматизм та патріотизм, розвиток у напрямку Європи.  Акцент на правильних та виважених речах. Це той підхід, який потрібен не тільки нашому місту, а й країні в цілому. 

- На вашу думку, яких змін потребує Ужгород?

- В першу чергу, слід просто розкрити потенціал нашого міста. Ми найзахідніший обласний центр України, у нас кордон з 4 країнами Європи. У нас унікальні туристичні, логістичні, економічні можливості. А ще у нас унікальні люди, для яких просто слід створити необхідні умови. У нас велика кількість талановитих IT-шників, будівельників, архітекторів, художників, рестораторів та інше. Ми можемо створити з Ужгорода справжнє місто мрії, просто треба направити енергію людей у правильне русло.

Павло Черевко більше 20-ти років живе в Ужгороді.  У 2003 році з відзнакою закінчив  Ужгородський національний університет. Кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного права та процесу, заступник декана юридичного факультету з навчальної роботи УжНУ.  Одружений, разом з дружиною виховує двох синів. Окрім викладацької діяльності бере активну участь у громадсько-політичному житті міста та університету.


16 жовтня 2020, 15:42
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В Україні наднизька явка виборців

На Закарпатті поліцейські отримали 75 повідомлень про імовірні порушення під час виборів

На Закарпатті СБУ викрила і блокувала схему підкупу виборців

На сьогодні жодна виборча дільниця не забезпечена приладами температурного скринінгу та дезінфекторами - омбудсмен

Віра КАЧАНОВА: «Прийшов час для фахівців у владі»

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину