Рубрика: Політика

16 жовтня

Павло ЧЕРЕВКО: «Майбутнє Ужгорода залежить від кожного з нас!»

foto

Ужгородську команду «ЗА МАЙБУТНЄ» очолив громадський діяч, заступник декана юридичного факультету Ужгородського національного університету Павло ЧЕРЕВКО

Саме він об’єднав навколо себе команду фахівців та патріотів обласного центру Закарпаття, які й сформували актив місцевого осередку політичної сили «ЗА МАЙБУТНЄ». І саме він очолив список партії в Ужгородську міську раду. 

- В Ужгороді завжди точилася гостра політична боротьба за владу. Чому ви вирішили приєднатися до неї та балотуєтеся в міську раду?

- Ужгород – це місто, яке я обрав для життя своєї родини. Мої діти тут ходять до школи, здобуватимуть освіту і щиро вірю, що тут будуватимуть своє майбутнє! Мені не байдужі проблеми нашого міста, не байдужий його розвиток. Тому прийняв для себе таке рішення. Вважаю, що можу бути корисним у місцевому самоврядуванні.

- Ви йдете на вибори не сам, а з командою однодумців. Хто вони? 

- Так, разом зі мною йде на вибори ціла команда. Це мешканці Ужгорода, які надзвичайно люблять наше місто. Вони професіонали своєї справи, кожен у своїй сфері. Принцип нашої сили, та і мій особисто,  залучення до роботи фахових людей. До влади повинні прийти знавці своєї галузі, які не витрачають потім 5 років тільки на те аби зрозуміти в чому суть проблеми.

- А чому балотуєтеся саме від політичної сили «За Майбутнє»?

- Мені подобаються програмні положення партії – децентралізація регіонів, економічний прагматизм та патріотизм, розвиток у напрямку Європи.  Акцент на правильних та виважених речах. Це той підхід, який потрібен не тільки нашому місту, а й країні в цілому. 

- На вашу думку, яких змін потребує Ужгород?

- В першу чергу, слід просто розкрити потенціал нашого міста. Ми найзахідніший обласний центр України, у нас кордон з 4 країнами Європи. У нас унікальні туристичні, логістичні, економічні можливості. А ще у нас унікальні люди, для яких просто слід створити необхідні умови. У нас велика кількість талановитих IT-шників, будівельників, архітекторів, художників, рестораторів та інше. Ми можемо створити з Ужгорода справжнє місто мрії, просто треба направити енергію людей у правильне русло.

Павло Черевко більше 20-ти років живе в Ужгороді.  У 2003 році з відзнакою закінчив  Ужгородський національний університет. Кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного права та процесу, заступник декана юридичного факультету з навчальної роботи УжНУ.  Одружений, разом з дружиною виховує двох синів. Окрім викладацької діяльності бере активну участь у громадсько-політичному житті міста та університету.


16 жовтня 2020, 15:42
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У Байдена спростовують інформацію про заморозку військової допомоги Україні

ДБР розслідує зловживання на Закарпатській митниці під час оформлення одягу та взуття

Закарпатські поліцейські викрили зловмисницю, яка ошукала неповнолітню на 60 тисяч гривень

На Закарпатті викрито чергового організатора незаконної міграції через українсько-словацький кордон

Поліцейські Міжгір’я під час обшуку будинку вилучили вибухові речовини та рушницю

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено