Рубрика: Політика

15 жовтня

«ЗА МАЙБУТНЄ» вимагає повернути мешканцям доступ до пляжів

foto

Попри те, що в Україні вже понад пів року діє закон про забезпечення вільного доступу громадян до узбережжя водойм, у багатьох містах його просто не дотримуються. А влада закриває на це очі. Пляжі забудовують і роблять до них платний доступ

Подібна ситуація склалася в Херсоні з пляжем «Лілея». У рамках всеукраїнського туру представниці Жіночого руху політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» зафіксували, що тут приватний підприємець незаконно звів поряд із пляжем свої споруди й почав вважати, що вся прибережна територія належить йому. На вході поставив охорону, яка стягує з людей гроші. І хоч пляж – комунальний, на його благоустрій навіть були виділені бюджетні кошти, та нічого не було зроблено. Прибирають тут небайдужі містяни, а влада ніяк не реагує.

Подібні випадки – не що інше, як рейдерське захоплення. І нерідко до цього причетні місцеві чиновники.

Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» вимагає зупинити незаконні захоплення і забудову узбереж і зробити їх доступними для українців. Наша земля, наші водні ресурси й наші надра належать виключно народу! А корупціонери при владі, які дозволяють красти їх у людей, не повинні залишатися на посадах. У владі мають бути ті, для кого в пріоритеті – дотримання закону та захист інтересів громадян.


15 жовтня 2020, 16:57
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Віце-спікер парламенту Словаччини подав у відставку через порушення карантину

У Хустському районі згоріла надвірна споруда

ЦВК не зареєструвала Вірастюка нардепом

Президент Молдови розпустила парламент

Глава дипломатії ЄС: РФ не виконує Мінських угод

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено