Рубрика: Суспільство

09 жовтня

В Ужгороді відбулися антитерористичних навчаннях

foto

Сьогодні, 9 жовтня, в Ужгороді на базі Апеляційного суду Закарпатської області відбулися тактико-спеціальні антитерористичні навчання. Провела навчання координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Закарпатській області

Участь в навчаннях взяли підрозділи Служби безпеки України, Національної поліції України, Збройних Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Держспецзв’язку, Служби судової охорони, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
За легендою навчань, група умовних терористів захопила будівлю Апеляційного суду області, здійснила його замінування, взяла в заручники учасників судового процесу і висунула вимоги, серед яких - звільнення одного зі спільників, який перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. 
Територію довкола суду оточили працівники поліції. З довколишніх будинків було проведено уявну евакуацію громадян. 
Після завершення переговорів із «терористами» розпочалася активна фаза спецоперації. У результаті вдало спланованої спецоперації «терористів» знешкодили спецпризначенці КОРД та роти поліції особливого призначення Головного управління Національної поліції в Закарпатській області. Усіх нападників було затримано, умовних заручників звільнено, знешкоджено макети вибухових пристроїв.
Координаційна група, проаналізувавши елементи антитерористичної операції, відзначила ефективність задіяних сил і засобів. У результаті навчань було  напрацьовано механізм вдосконалення і покращення алгоритму дій підрозділів до виконання завдань за призначенням.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 


09 жовтня 2020, 15:48
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Набули чинності зміни до ПДР для водіїв, велосипедистів і пішоходів

Чехія безкоштовно протестує все населення на COVID-19 перед Різдвом

На Закарпатті запобігли вивезенню за кордон 14-річної дівчини

Під час «карантину вихідного дня» поліція перевірила понад 580 суб’єктів підприємницької діяльності

У Берліні скасували найбільшу новорічну вечірку Німеччини

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину