Рубрика: Суспільство

07 жовтня

Електроковдра — те, що зігріє в будь-якій ситуації

Електроковдра в багатьох ситуаціях необхідна людині для того, щоб зігрітися. В чому полягають її переваги в цьому плані? Електрична ковдра відрізняється від звичайної наявністю спеціального нагрівального елементу, який розташовується між шаром щільної тканини й утеплювачем. При цьому верхня частина ковдри — це матеріал, приємний на дотик, що створює відчуття комфорту і затишку.

Як матеріал для зовнішнього чохла можуть використовуватися такі варіанти:

  • бавовна — екологічно чистий матеріал, який не викликає алергію, з ним електроковдра добре пропускає повітря і вологу, але не може похвалитися строком служби;
  • фліс — теплий і м'який, приємний на дотик, а від бавовни вигідно відрізняється тим, що не пропускає вологу і довше зношується, також не викликає алергію;
  • поліестер - безпекою для здоров'я не відрізняється, тобто перед вибором такого варіанту обов'язково треба переконатися в тому, що на нього немає алергії. До переваг можна віднести досить невисоку вартість і стійкість до зношування;
  • мікрофібра — стійка до зносу, але вбирає вологу і накопичує статичну електрику. При сильному нагріванні матеріал може деформуватися, тому він не підходить, коли електроковдри мають велику потужність.

При виборі матеріалу для зовнішнього чохла приладу важливо враховувати той момент, що час від часу його доведеться прати, тому він повинен легко зніматися і вдягатися, а також досить довго служити.

Електроковдри полуторні, одинарні та подвійні можна використовувати в різних ситуаціях, наприклад, в машині, для вирощування розсади, під час ігор з дітьми на підлозі, в косметичних салонах для проведення обгортань.

В сучасних електричних коврах всередині знаходиться безпечний нагрівальний елемент, який складається з високоомного вуглецевого волокна. Такі прилади працюють на 12 або 24 вольтах і мають низьку потужність 50-80 Вт. Таким чином, на всю площу ліжка потрібно приблизно стільки ж електроенергії, як на одну звичайну лампочку. До того ж обігрівач працює тільки в ліжку, а воно куди менше, ніж ціла спальня.

Деякі користувачі бояться, то їх вдарить струмом, але це практично неможливо. Насправді дроти в електроковдрі добре захищені. Переконавшись у відсутності пошкоджень корпусу регулятора, шнура живлення і вилки, можна відкинути свої страхи. А якщо вони з'являються, це просто означає, що треба частіше проводити зовнішній огляд приладу на предмет пошкоджень.


07 жовтня 2020, 15:25
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Набули чинності зміни до ПДР для водіїв, велосипедистів і пішоходів

Чехія безкоштовно протестує все населення на COVID-19 перед Різдвом

На Закарпатті запобігли вивезенню за кордон 14-річної дівчини

Під час «карантину вихідного дня» поліція перевірила понад 580 суб’єктів підприємницької діяльності

У Берліні скасували найбільшу новорічну вечірку Німеччини

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину