Рубрика: Суспільство

06 жовтня

Соцопитування: Жити в Україні гірше з кожним президентом

foto

У вересні 64,8% учасників опитування були безумовно чи скоріше згодні з тим, що з кожним наступним президентом життя в Україні гіршає

Зміна влади в результаті чергових виборів не приносить громадянам України бажаних змін на краще. Про це у вівторок, 6 жовтня, заявила голова правління центру Соціальний моніторинг Ольга Балакірєва з посиланням на дані проведеного опитування, повідомило інформагентство Інтерфакс-Україна.

У вересні 64,8% учасників опитування були безумовно чи скоріше згодні з тим, що з кожним наступним президентом жити в Україні стає гірше. Швидше і безумовно не згодні з таким твердженням 27% опитаних, не змогли відповісти 8,2%.
 
"Цікаво, що це доволі єдина думка, незалежно від регіону, хоча є певні розбіжності. Але, тим не менше, 55,8% навіть у західному регіоні погодилися з думкою, що з кожним президентом в Україні життя погіршується", - сказала Балакірєва.
 
При цьому в західному регіоні не згодні з твердженням, що з кожним наступним президентом життя стає гіршим, 31,7% опитаних, не змогли відповісти 12,5%.
 
У центральному регіоні цю думку підтримали 66,3% опитаних, не погодилися з нею - 28,1%, не змогли відповісти 5,6%. У східному регіоні ствердно відповіли 64,1%, негативно - 27,8%, не змогли відповісти 8,1%.
 
У південному регіоні 78,3% опитаних вважають, що з кожним наступним президентом життя погіршується, не згодні з таким твердженням 16,%, не змогли відповісти 5,7%.
 
На контрольованій Україною території Донбасу 65,9% згодні з цим висловлюванням, не згодні 22,5%, не змогли відповісти 11,6%.
 
Під час польового етапу дослідження 20-29 вересня було опитано 3 014 осіб методом особистого інтерв'ю за місцем проживання.

 


06 жовтня 2020, 18:02
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Набули чинності зміни до ПДР для водіїв, велосипедистів і пішоходів

Чехія безкоштовно протестує все населення на COVID-19 перед Різдвом

На Закарпатті запобігли вивезенню за кордон 14-річної дівчини

Під час «карантину вихідного дня» поліція перевірила понад 580 суб’єктів підприємницької діяльності

У Берліні скасували найбільшу новорічну вечірку Німеччини

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину