Рубрика: Суспільство

23 вересня

На Закарпатті затягують розслідування випадків гострого професійного захворювання медичних працівників на коронавірус

foto

Лише 31 випадок розслідувано, з майже 900

В Управлінні Держпраці у Закарпатській області під керівництвом очільника Богдана Дороша відбулась робоча нарада за участі фахівців відділу з питань гігієни праці, представників управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в області та Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ.
Учасники заходу відмітили нагальну потребу в обговоренні ситуації, яка склалася в краї щодо розслідування випадків гострого професійного захворювання медичних працівників, спричиненого коронавірусною інфекцію COVID – 19. Зокрема, Богдан Дорош звернув увагу присутніх на те, що Закарпаття на сьогодні перебуває чи не на останньому місці, порівняно з іншими регіонами, за кількістю завершених  розслідувань. 
На сьогодні в Управління Держпраці області надійшли повідомлення про інфікування коронавірусом 889 медичних працівників. Стосовно 879 з них, відповідно до Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, комісії здійснюють розслідування. Наразі тільки 31 випадок вдалося довести до логічного завершення,  а щодо 800 – термін проведення розслідувань продовжений.
Основною причиною такого «затягування» є  відсутність висновку профпатолога – 256 випадків і результату епідрозстеження Закарпатського обласного лабораторного центру – 539 випадків.
На завершення присутні домовились про налагодження більш оперативного та якісного обміну інформацією, а також про проведення найближчим часом спільної зустрічі з представниками департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА, на якій планується порушити питання активізації участі лікаря-профпатолога в розслідувані гострих професійних захворювань.

Джерело: Управління Держпраці в Закарпатській області


23 вересня 2020, 9:33
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Газ для закарпатців подорожчав на понад дві гривні

Що таке безглютенова дієта і вплив здорове харчування

Donum Present: незабываемые эмоции в подарок мужу

У день виборів до поліції Закарпатської області надійшло 141 повідомлення про імовірні порушення

На Закарпатті до поліції вже надійшло 44 повідомлення про імовірні порушення виборчого законодавства

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину