Рубрика: Суспільство

31 серпня

Черги на кордонах з Угорщиною та Румунією пов’язані з додатковими заходами контролю з боку цих країн

foto

Інформуємо, що станом на 11:30 у пунктах пропуску на кордоні з Угорщиною та Румунією спостерігається накопичення транспортних засобів, що прямують на виїзд з України

Інформуємо, що станом на 11:30 у пунктах пропуску на кордоні з Угорщиною та Румунією спостерігається накопичення транспортних засобів, що прямують на виїзд з України. Зокрема, перед пунктом пропуску «Чоп (Тиса)» на оформлення очікують 70 легкових автомобілів та 30 мікроавтобусів, перед пунктом пропуску «Лужанка» - 120 мікроавтобусів та перед пунктом пропуску «Дяково» - 200 мікроавтобусів. В інших пунктах пропуску черги відсутні.
Збільшення часу на проходження контролю, перш за все, пов’язане із впровадженням Угорщиною та Румунією додаткових заходів контролю, спрямованих на недопущення поширення коронавірусу. З українського боку прикордонний контроль здійснюється у визначеному законодавством порядку, пункти пропуску функціонують у штатному режимі.
З огляду на ситуацію, просимо слідкувати за інформацією щодо кількості автотранспорту перед пунктами пропуску при плануванні поїздки за кордон.

 


31 серпня 2020, 12:08
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Набули чинності зміни до ПДР для водіїв, велосипедистів і пішоходів

Чехія безкоштовно протестує все населення на COVID-19 перед Різдвом

На Закарпатті запобігли вивезенню за кордон 14-річної дівчини

Під час «карантину вихідного дня» поліція перевірила понад 580 суб’єктів підприємницької діяльності

У Берліні скасували найбільшу новорічну вечірку Німеччини

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину