Рубрика: Суспільство

28 серпня

Країни, якими керують жінки, краще впоралися з пандемією – дослідження

foto

У цих країнах в середньому від COVID-19 помирають вдвічі менше, ніж в країнах, очолюваних чоловіками

Центр досліджень економічної політики та Всесвітній економічний форум проаналізували 194 країни й виявили, що в країнах з жінками на чолі, результати пандемії COVID-19 «систематично і значно краще».

Дослідники припустили, що різницю між країнами можна пояснити «активними та скоординованими політичними відповідями», прийнятими лідерками. Зокрема, вони вирішували запровадити карантин раніше, ніж аналогічні рішення приймали лідери-чоловіки, пише Guardian.

Хоча їх рішення може мати довгострокові економічні наслідки, воно, без сумніву, допомогло врятувати життя, оскільки в цих країнах в середньому помирає вдвічі менше, ніж в країнах, очолюваних чоловіками.

Німеччина з населенням у 83 мільйони осіб, де Ангела Меркель служить федеральним канцлером вже майже 20, зареєструвала 239 тисяч випадків зараження коронавірусом. В країні померли 9356 осіб.

Північна сусідка Німеччини - Данія - з прем'єром Метте Фредеріксен і населенням в 5,8 мільйона осіб зафіксувала всього 16,5 тисячі випадків COVID-19. У Данії від COVID-19 померли 624 людини.

У 5,5-мільйонній Фінляндії, де на чолі уряду перебуває 34-річна Санна Марін, на COVID-19 захворіли трохи понад вісім тисяч осіб. Померли 335.

У Новій Зеландії, де прем'єр Джасінда Арден сама шиє захисні маски, зафіксували 1,7 тисячі випадків зараження при населенні в майже п'ять мільйонів осіб. За час пандемії від коронавірусу там померли 22 людини.

У густонаселеному Тайвані зареєстрували лише 487 випадків зараження коронавірусом і сім смертей. Територією з майже 24 мільйонами осіб керує президентка Цай Інвень.

За матеріалами DT.ua


28 серпня 2020, 17:44
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Набули чинності зміни до ПДР для водіїв, велосипедистів і пішоходів

Чехія безкоштовно протестує все населення на COVID-19 перед Різдвом

На Закарпатті запобігли вивезенню за кордон 14-річної дівчини

Під час «карантину вихідного дня» поліція перевірила понад 580 суб’єктів підприємницької діяльності

У Берліні скасували найбільшу новорічну вечірку Німеччини

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину