Рубрика: Політика

27 серпня

«За Майбутнє»: професіоналізм, людяність та захист українців

foto

В четвер, 27 серпня, на Співочому полі в Києві було велелюдно. Саме в цей день і на цьому місці нова політична сила «ЗА Майбутнє» оголосила про свій намір йти на місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня.

В цей день відбувався перший партійний з’їзд нової політичної сили. Та кількість учасників, їх склад та змістовність заяв, що лунали на заході, довели – «За Майбутнє» сповнені рішучості змінити майбутнє нашої країни.  
На партійному зїзді делегати та учасники обговорювали важливі питання, без якого майбутнє України важко уявити. Вони чітко розставили пріоритети, з якими будуть йти до людей. 
Лідер політичної сили Ігор Палиця під час своєї промови наголосив, що в першу чергу слід знайти чіткий вихід з військової кризи, яка склалася на Сході країни.  
«Шляхи виходу з неї має напрацьовувати парламент спільно з експертами. А всі переговори на міжнародному рівні повинні вестися відкрито й лише в інтересах України», - заявив Ігор Палиця.
Також слід навести лад і в середині країни. Зокрема, в соціальній сфері. «Ми зробимо все, щоб українці, які виїхали за кордон – 4, 5 чи 7 мільйонів – повернулись сюди. Тому що безвіз – це гарно, але ми втратили найсильніші кадри, які в нас були, які поїхали працювати на інших людей, на інші країни – створювати ВВП скрізь, тільки не в Україні. І ми знаємо, що для цього робити, – і ми зробимо це обов’язково», – зазначив лідер партії Ігор Палиця. 
Учасники з’їзду наголосили: завдання тих, хто прийде до влади, має бути не нищити, а створювати: нову якість освіти, нові робочі місця і добре забезпечення освітян та лікарів. Адже, як наголосив на заході відомий лікар-кардіохірург, керівник Інститут серця Борис Тодуров, медицина і освіта – це два основні чинники, що приведуть нас у майбутнє.
І не тільки створювати, а й захищати. Зокрема тих, хто прагне розвитку підприємництва. Як зазначив Ігор Палиця, партія «За Майбутнє» після перемоги буде захищати кожного українця, який в цій країні хоче займатися бізнесом – починаючи від малого підприємця, закінчуючи середніми підприємцями і великими підприємствами, а також фермерів у сільському господарстві. Це так званий економічний прагматизм, який допоможе може створити в цій державі робочі місця і дати поштовх розвитку країни. 
«Задач багато, але я б хотіла звернути вашу увагу на розвиток культури. Бо саме культура формує народ, як націю. Також інфраструктури, бізнесу саме в сільській місцевості. Нам потрібно підтримувати малих і середніх підприємців, а в сільському господарстві – фермерів. Саме вони є основою місцевої економіки, основними роботодавцями в громадах, та запорукою добробуту селищ та містечок», – наголосила керівниця аграрного крила виборчого штабу партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Інна Костиря.
На з’їзді представники партії звернули увагу присутніх й на те, що «За Майбутнє» принципово відрізняється від інших політичних сил професійністю та людяністю. «Нас намагаються принизити, нав’язати свої правила, вказати нам на «своє місце» та сформувати для нас свій порядок денний. Нам з вами робити вибір: ми будемо будувати свою країну, або будемо дослухатись до порад тих, хто не планує в ній жити, - зазначила під час з’їзду лідерка жіночого крила партії «За Майбутнє» Ірина Суслова. – Ми обираємо будувати. Саме тому я тут, у команді серед людей, які мають зробити політику більш людяною».
«За Майбутнє» об’єднала фахівців, які мають досвід і розуміють шляхи вирішення проблем. Адже, як зазначив лідер партії Ігор Палиця, людей вже дістав непрофесіоналізм урядів та політиків, через яких занепадає економіка, населення скорочується, а люди виїжджають за кордон. 
Побувала на з’їзді і делегація закарпатського осередку партії на чолі з Олександром Ледидою. «На з’їзді ми переконалися, що за майбутнє нашої держави буде боротися команда професіоналів своєї справи, - розповів він. -  І тих, а це важливо, хто розуміє потреби своїх регіонів, звідки вони родом. Тільки з таким підходом ми можемо побудувати країну, де люди будуть впевнено дивитися у майбутнє». 


27 серпня 2020, 21:01
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та України



Схожі новини


Байден першим в історії виборів у США здобув понад 80 млн голосів виборців

Угорщина викликала посла України

Підкуп виборців на Іршавщині: судитимуть місцеву мешканку

Слуга Народу та Європейська Солідарність об’єднались в Хустській районній раді - ЗМІ

В Україну не пустили угорського топ-урядовця, відповідального за Закарпаття

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину