Рубрика: Політика

21 серпня

Андріана Сушко: «Створення жіночого руху «За майбутнє» має важливе значення»

foto

Жіночий рух «За майбутнє» - всеукраїнська платформа однойменної політичної партії, яка об’єднала тисячі жінок з усієї України

На Закарпатті представництво руху очолила секретар Ужгородської міської ради Андріана Сушко.

«Важливість створення жіночого руху «За майбутнє» важко переоцінити, - розповіла вона. - Особливо актуально нині у світлі змін до Виборчого кодексу, які передбачають запровадження гендерних квот при формуванні загальнодержавних і регіональних виборчих списків кандидатів у депутати. Нашою метою є не просто «технічне» заповнення цих квот, а подання кандидатур в ради різних рівнів, які мають високі професійні досягнення і адекватне розуміння, що потрібно громадам на місцях».

Андріана Сушко – народилася та проживає в Ужгороді. У 2005 році закінчила з відзнакою філологічний факультет УжНУ за спеціальністю «українська мова та література». А минулого року стала слухачем Національної академії державного управління при Президентові України.

У 2008 році здобула другу вищу освіту, закінчивши економічний факультет УжНУ за спеціальністю «облік і аудит», паралельно працюючи на посаді головного державного податкового інспектора Державної податкової інспекції Ужгорода. А з листопада 2010 року очолювала управління праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради.

Є депутатом Ужгородської міської ради VIІ скликання. 26 листопада 2015 року обрана на посаду секретаря Ужгородської міської ради.

Пресслужба Закарпатського обласного осередку політичної партії «За майбутнє»


21 серпня 2020, 18:57
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Байден першим в історії виборів у США здобув понад 80 млн голосів виборців

Угорщина викликала посла України

Підкуп виборців на Іршавщині: судитимуть місцеву мешканку

Слуга Народу та Європейська Солідарність об’єднались в Хустській районній раді - ЗМІ

В Україну не пустили угорського топ-урядовця, відповідального за Закарпаття

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину