Рубрика: Політика

12 серпня

Потрібно не зважати на МВФ, а підтримувати виробництво, - Палиця

foto

Нова політична сила "За майбутнє" буде відстоювати зниження податків, боротьбу з офшорами та підтримку місцевого виробника

Про першочергові завдання політичної сили "За майбутнє" розповів її лідер Ігор Палиця під час відкритого форуму у добропарку на Київщині.

Потрібно запустити економіку України, щоб запрацювали підприємства й щоб у країні з’явився платоспроможний попит на українські товари, повідомила позицю свого лідера пресслужба партії.

"Наше основне завдання - запустити економіку України, щоб запрацювали наші підприємства, щоб у країні з’явився платоспроможний попит на українські товари. Ми будемо робити все, що для цього потрібно, не зважаючи на позицію МВФ або інших закордонних структур. Ми будемо домагатися зниження податків, введення податку на виведений капітал, зменшення ПДВ, податків на зарплату, щоб підприємці мали змогу платити людям офіційні заробітні плати", - так окреслив він економічну програму партії.

Другим важливим завданням лідер "За майбутнє" вважає збереження освітньої та медичної галузей.

"Зараз влада каже, що 30 тисяч вчителів треба вигнати, бо вони зайві. Влада не звертає увагу на те, що за 5 років народжуваність зменшилася вдвічі, а кількість медиків зменшилася на 30%. Але для людей це важливо й тому для нас це важливо", - наголосив він під час виступу.

Ігор Палиця вважає, що партія "За майбутнє" - це саме та політична сила, яку чекали українці і яка зробить те, що країні не вдавалося зробити досі.

"З 1991 року ми чекали ефективних дій – міцної валюти замість тисяч і мільйонів, свого президента... Але, зрештою, втомилися чекати. Людям вже усе одно, хто що обіцяє. Але зараз у цьому залі зібралися ті, хто знає, що робити. Хто знає всі галузі економіки і проблеми, з якими стикається Україна, знає ситуацію у медицині, в освіті. Не тому, що вони щось почули, а тому, що вирішують ці проблеми щодня. Це люди, яким довіряють, адже вони завжди роблять те, що обіцяють. І перший крок – об’єднати таких людей. Другий – перемогти на місцевих виборах, а потім перемогти на парламентських й змінити країну", - наголосив Палиця.

Під час виступів учасники заходу наголошували на важливості об’єднання людей справи заради досягнення спільної мети – побудови ефективної держави з сильними регіонами та заможними громадянами.


12 серпня 2020, 21:31
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Іван Бушко йде на вибори самовисуванцем

Українець позбувся газового пістолету на митному посту «Тиса»

На Закарпатті партія «ЗА МАЙБУТНЄ» затвердила кандидатів на місцеві вибори

На Закарпатті понад дві тисячі людей змінили свою виборчу адресу

Поліцейські Закарпаття задокументували за добу 7 нетверезих водіїв

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину