Рубрика: Надзвичайне

11 серпня

В Ужгородському міськрайонному суді тимчасово запроваджено особливий режим роботи

foto

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області повідомляє учасників судових засідань та відвідувачів суду, що у працівника апарату діагностували захворювання COVID-19

 Відтак, 11 серпня буде проводена дезінфекція у всіх кабінетів та залів судових засідань з метою безпечного перебування осіб в приміщенні суду та вжито всіх необхідних заходів до осіб,  які контактували з хворим, а саме буде  проведенно тестування на COVID-19.
Також, з метою запобігання розповсюдженню вірусного захворювання серед відвідувачів та працівників суду, наказом голови суду тимчасово запроваджено особливий режим роботи Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області, зокрема:
Співробітникам Служби судової охорони:

  • обмежити доступ до приміщення суду громадян з явними симптомами гострих респіраторних захворювань незалежно від їхнього процесуального статусу, шляхом наполегливих рекомендацій звернення до лікаря.
  • здійснювати  температурний скринінг на посту за допомогою безконтактного інфо-червоного термометру усім учасникам судових процесів, відвідувачам суду та працівникам апарату суду. В разі виявлення підвищеної температури у працівників апарату суду інформувати керівництво суду.
  • допускати осіб до приміщень суду виключно у захисних масках та після термометрії.
  • з метою обмеження доступу відвідувачів до приміщень суду та враховуючи рекомендації Міністерства охорони здоров’я України щодо одночасного перебування великої кількості осіб у групах, співробітникам Служби судової охорони допускати до канцелярій та архіву суду по одній особі.
  • працівникам Служби судової охорони  спільно із працівниками Служби судових розпорядників Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області тимчасово обмежити допуск в судові засідання осіб, які не є учасниками судового процесу.
  • в приміщенні суду  учасникам судових процесів, відвідувачам суду  та працівникам апарату суду   дотримуватись соціальної дистанції (1,5-2 м) та користуватись засобами індивідуального захисту (респіраторів або медичних масок).
  • працівникам апарату суду у службових кабінетах проводити провітрювання приміщення не менше ЗО хвилин кожні 2 години.
  • працівникам Служби судових  розпорядників суду проводити щоденно (крім вихідних днів) обеззараження відповідних приміщень суду шляхом кварцування з наступним провітрюванням не менше 10 хвилин: у залах судових засідань – після кожного судового засідання протягом 10 хвилин; у відділі документального обігу, контролю та забезпечення розгляду звернень громадян (канцелярія) - 4 рази на день по 05 хвилин в наступні проміжки часу: з 8.00 до 8.30, з 10.00 до 10.30, з 13.30 до 14.00, з 15.30 до 16.00; у інших відділах суду - 2 рази на день по 10 хвилин.
  • керівнику апарату суду Сочці Е.С. забезпечити проведення відповідними службами  обробку  дезінфекційними засобами всіх приміщень суду, а також вжити заходів до самоізоляції осіб, які безпосередньо контактували з хворим, з їх наступним тестуванням на COVID-19.
  • Рекомендувати учасникам судових засідань, участь яких не є обов’язковою,  звертатись до суду електронною поштою, через особистий кабінет в системі «Електронний суд», поштовим зв’язком, факсом  із заявами  Особам, які бажають звернутись до суду просимо всі документи подавати у один з вищезазначених способів.

Звертаємо увагу на те, що адміністрацією суду вжито всіх заходів  для безпечного перебування учасників справ у приміщенні суду (проведено дезінфекцію, забезпечено масковий режим працівників суду, тощо).

Крім цього, нагадуємо, що в суді діють обмеження, встановлені розпорядженням голови Ужгородського міськрайонного суду від 16 березня 2020 року  № 04-01-13 та рішенням зборів суддів Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області від 16.03.2020 року, а також наказом голови суду від 11.08.2020 року № 150/01-06 про запровадження особливого режиму роботи суду у зв’язку із виявленням у працівника суду COVID-19, згідно яких припинено проведення особистого прийому громадян керівництвом суду, не допускаються в приміщення суду та у судові засідання особи з явними ознаками респіраторних захворювань та рекомендація учасникам судових засідань використовувати альтернативні шляхи звернення до суду (електронний кабінет, електронну пошту, поштове направлення  та телефон).

Зазначені обмеження встановлені з метою запобігання поширенню захворювання серед населення та безпеки громадян, а тому просимо з розумінням віднестись до ситуації, яка склалась в суді.

 


11 серпня 2020, 12:01
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В результаті ДТП, яка сталася в Ужгороді, загинула 19-річна дівчина

За минулу добу на Закарпатті у 79 пацієнтів підтверджено коронавірус методом ПЛР

В результаті пожежі загинув літній берегівчанин

В Україні зафіксовано 3 228 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За добу в Ужгороді виявлено 25 нових випадків коронавірусної інфекції

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину