Рубрика: Політика

09 серпня

Результати екзит-полу на виборах у Білорусі: за Лукашенко проголосували 79,7% виборців

foto

О 20:00 у Білорусі завершилися президентські вибори. Також були оприлюднені результати національного exit poll

Так, за чинного президента країни Олександра Лукашенка проголосували 79,7% виборців. Про це повідомляє УНН із посиланням на "БЕЛТА"

Так, Молодіжною лабораторією соціологічних досліджень РСОО "БКМО" на замовлення національного представництва Міждержавної телерадіокомпанії "Мир" у Республіці Білорусь було проведено національний exit poll (опитування на виході з виборчих дільниць) на виборах президента Білорусі, які відбулися сьогодні.

"За результатами exit poll Молодіжної лабораторії кандидати продемонстрували наступні результати: Олександр Лукашенко набирає 79,7%, Світлана Тіхановська 6,8%, Анна Канопацька 2,3%, Андрій Дмитрієв 1,1%, Сергій Черечень 0,9%. Проти всіх, за даними exit poll, проголосували 9,2% виборців", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що опитування проводилося на 320 дільницях по всій країні. Інтерв'юери пропонували виборцям, які проголосували, пройти анонімне опитування. Ставилося запитання про те, за кого респондент віддав свій голос. Відповіли на запитання 67,6%, відмовилися від відповіді 32,4%. Всього було опитано 12 340 осіб. Вибірка - багатоступенева, комбінована.


09 серпня 2020, 21:29
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Іван Бушко йде на вибори самовисуванцем

Українець позбувся газового пістолету на митному посту «Тиса»

На Закарпатті партія «ЗА МАЙБУТНЄ» затвердила кандидатів на місцеві вибори

На Закарпатті понад дві тисячі людей змінили свою виборчу адресу

Поліцейські Закарпаття задокументували за добу 7 нетверезих водіїв

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину