Рубрика: Суспільство

03 серпня

З середи в Ужгороді запрацюють дитячі садки

foto

У тестовому режимі, з дотриманням протиепідемічних заходів, в Ужгороді із середи, 5 серпня, почнуть працювати середні та старші групи у дитячих садочках

Це – один із пунктів, які розглядалися сьогодні на позаплановому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) в Ужгородській міській раді.
На засіданні заслухали інформацію голови комісії, Ужгородського міського голови Богдана Андріїва, начальника управління охорони здоров’я Василя Решетаря.  За рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій від 31 липня за  показниками захворюваності на коронавірус Ужгород віднесено до «жовтої» зони, а вимоги щодо неї дозволяють функціонування дитячих дошкільних навчальних закладів.
Вимоги до роботи дитсадків визначені постановою Головного державного санітарного лікаря  України:21.05.2020 №25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19». Зокрема, і працівникам садочків, і дітям постійно вимірюватимуть температуру, у приміщеннях проводитимуть дезінфекцію, провітрювання тощо. Рекомендовано проводити навчання та ігри якомога більше на відкритому повітрі, з обмеженою кількістю інвентарю, переформатувати приміщення так, аби збільшити дистанцію між дітьми, вчити малечу азам особистої гігієни.
Міський голова Богдан Андріїв згодом на зустрічі з журналістами зазначив, що обмежень щодо кількості дітей у середніх та старших групах не буде. Дошкільнята повинні мати довідку від сімейного лікаря про те, що вони здорові. 
На засіданні комісії також акцентувалося на продовженні інших карантинних заходів: дотримання маскового режиму, вимог до перевезень у міських автобусах, проведення масових заходів, відвідування кінотеатрів, забороні відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, де тимчасово чи постійно проживають чи перебувають люди похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю.

Джерело: Ужгородська міська рада


03 серпня 2020, 18:02
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Аккумулятор для охранной сигнализации – бесперебойное питание для системы защиты

Есть проблемы со спиной - тогда задумайся о смене ложе для сна

Школи можуть змінювати систему оцінювання на час карантину

Близько 8 тисяч закарпатців працевлаштовано обласною службою зайнятості з початку року

На Закарпатті затягують розслідування випадків гострого професійного захворювання медичних працівників на коронавірус

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину