Рубрика: Політика

23 липня

Нова платформа в Ужгороді від "Слуги народу" (ВІДЕО)

foto

В Ужгороді відкрили офіс Закарпатської обласної організації політичної партії "Слуга народу"

Ця платформа буде діяти на постійній основі - як до місцевих виборів, так і після їх закінчення. 

"Це справді місце, де кожен громадянин може звернутися до будь-якого народного депутата представника політичної партії «Слуга народу», - зазначив голова Закарпатської обласної організації політичної партії «Слуга народу» Ігор КРИВОШЕЄВ. 

Нині на відкритті нового офісу на Православній набережній 7, депутати від "Зе команди" говорили про розвиток Закарпаття та перспективи краю. Також озвучили результати проробленої роботи у Верховній раді за рік. 

"Зареєстровано майже 2200 законопроектів за ці три сесії ВР із них розглянуто 900 законопроектів і майже 600 законопроектів прийнято конституційною більшістю", - розщповів народний депутат України Анатолій КОСТЮХ.  

"Нам багато ще доведеться що зробити. Тобто ми пишаємося тим, що ми зробили. Нам не соромно за рік роботи у верховний раді. Однак ще дуже багато речей залишається. І дуже багато викликів стоїть перед нами", - сказав нардеп Андрій ЖУПАНИН. 

Депутати наголосили на тому, що за цей час відбулись значні зрушення у позиціях Закарпаття на всеукраїнському рівні. 

"Це стосується і питань великого будівництва проекту президента. І ми намагаємося цілком згалоджено працювати із народними депутатами від Закарпаття у залученні коштів від кабінету міністрів на будівництво доріг у Закарпатській області, на розвиток спроможних шкіл, освітні субвенції, медичні заклади", - повідомив народний депутат України Михайло ЛАБА. 

У планах депутатів залучити нових, досвічених та амбітних людей до розвитку нашого краю. Тому триває набір до команди "Слуги народу" на Закарпатті. Представники політсили кажуть – при виборі кандидатів на місцевих виборах керуватимуться думкою народу.

Роботу над залученням активної молоді веде і громадська організація «Зе Команда Закарпаття», розказав її голова Едгар ТОКАР:

– Ми підтримали президента, працювали на парламентських виборах і зараз не можемо підвести. Будемо запрошувати ще більше молодих і фахових спеціалістів на місцеві вибори.


23 липня 2020, 16:37
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


«Майбутнє Ужгорода залежить від кожного з нас!», - Павло ЧЕРЕВКО

Іван Бушко йде на вибори самовисуванцем

Українець позбувся газового пістолету на митному посту «Тиса»

На Закарпатті партія «ЗА МАЙБУТНЄ» затвердила кандидатів на місцеві вибори

На Закарпатті понад дві тисячі людей змінили свою виборчу адресу

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину