Рубрика: Бізнес

09 липня

Заходи Avtopro.ua по залученню нових покупців

Команда Avtopro.ua систематично працює в декількох напрямках:

  1. Постійна оптимізація існуючих процесів, підтримка функціональності і поліпшення швидкості дії;
  2. Проект постійно розвивається з точки зору маркетингу і впізнаваності бренду, залучаються нові користувачі, проект масштабується в інші країни;
  3. Команда майданчика постійно додає новий функціонал, що дозволяє Avtopro.ua залишатися найкращим майданчиком з продажу автозапчастин.

За останні 8 місяців команді вдалося відпрацювати близько 20 двотижневих спринтів, було виконано понад 2000 задач, службою підтримки оброблено близько 7000 звернень.

Оптимізація проекту і нові алгоритми

Здійснюється постійний ріст трафіку, що на сьогоднішній день становить 47% в порівнянні з вереснем 2019 року. Разом зі зростанням трафіку зростає і навантаження на сервіс. Однак команда майданчики оптимізує системи таким чином, щоб це не вплинуло на швидкодію сайту і відповідало бюджету. Швидкість завантаження сторінок вдалося знизити в 3 рази - від 12 до 4 секунд. І це ще не межа. Планується привести цей показник до 2-3 секундам.

Введено тарифи, суттєво підвищують конверсію продавців, які оплачують кліки на проекті, що дозволяє майже виключити конкуренцію з продавцями, які не зацікавлені в активних продажах. У той же час останнім доведеться активніше представляти свої товари на майданчику.

Спрощення платежів разом з Приватбанком

Також Avtopro.ua реалізує спільний проект з Приватбанком, що дозволяє продавцям запам'ятовувати дані платіжної карти і далі використовувати їх для оплати послуг на проекті. Функціонал включає автоматичне списання грошей на абонплату, кліки, ручне поповнення рахунку в один клік за допомогою збереженої карти. Таким чином, при недостачі коштів на абонплату або кліки, відсутня сума буде списуватися з вашої картки автоматично, і зараховуватися на рахунок Avtopro.ua.

Цей механізм безпечний, тому що сервіс не зберігає даних про платіжну картку, а користується згенерував ключем, виданим банком, який може бути використаний тільки Avtopro.ua.

Боротьба з нечесною конкуренцією на Avtopro.ua

В рамках боротьби з маніпуляцією валютного курсу і з метою більш прозорого ціноутворення для покупців був перероблений алгоритм конвертації і відображення валюти. Введено поняття «валюта продажу», що передбачає національну валюту, в якій за фактом здійснюється продаж. Тепер ціни, зазначені продавцем в USD переводяться в українські гривні, і покупець може побачити реальну вартість, яку доведеться заплатити за товар.

Якщо покупець в налаштуваннях встановлює вартість в євро, а не в національній валюті, то ціни продажу переводяться у валюту відображення, тобто в EUR за курсом міжбанку. Продавцям майданчика потрібно пам'ятати, що національна валюта - єдино законна валюта для взаємних розрахунків усередині країни.


09 липня 2020, 11:58
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Курс валют на 7 серпня

Современные ноутбуки с отличными параметрами

Курс валют на 6 серпня

Курс валют на 5 серпня

Курс валют на 4 серпня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину