Рубрика: Культура

20 серпня

В Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкриється виставка Сергія Глущука

foto

Напередодні Дня Незалежності, 22 серпня о 16.00 год. в ужгородському скансені відбудеться відкриття персональної виставки Сергія Глущука «Нова зустріч».

Творчість художника вирізняється надзвичайним розмаїттям тем і мотивів, до яких він звертається упродовж усього творчого шляху. На початку 90-х років у його роботах чимало сакральних та міфологічних сюжетів, які були виконані частково під впливом авангарду. Відтак, як зізнався сам автор, вже на початку 2000-х повернувся в лоно реалістичного мистецтва. У художника чимало робіт, виконаних на народно-побутові теми. Митець створив серії портретів історичних постатей і сучасників, а також чимало графічних робіт. 

Пейзажний жанр загалом супроводжує художника упродовж усього життя. На його полотнах домінують зображення Карпатських гір, озер, річок, поселень і міської архітектури. Автор виконав серії полотен на цю тематику: «Карпатські пейзажі» (19 робіт), «Дивосвіт наших пращурів» (21 картина), «Пісня про рідний край» (31 картина) та інші. Активний учасник обласних, республіканських і міжнародних художних виставок. Персональні виставки пройшли у Києві (1993, 1994, 2002) та Ужгороді (2000, 2003, 2005). Роботи митця знаходяться у багатьох персональних колекціях в Україні та за кордоном. Член Міжнародної спілки незалежних художників ім. А. Кашшая (2003). Член об’єднання професійних художників Закарпаття (2010).  (За матеріалами сайту https://zakarpat.brovdi.art).

 

Закарпатський музей народної архітектури та побуту


20 серпня 2019, 17:08
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На ужгородку скоїли розбійний напад

Україну на Євробаченні в Амстердамі представить гурт Go-A

Вийшов друком туристичний путівник Ужгородом

В Ужгороді завершився ІІ міжнародний фестиваль моновистав

Аліна Паш зняла документальний фільм «Pintea»

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину