Рубрика: Економіка

14 липня

Водоканали заженуть закарпатців у боргові ями: важливе попередження

foto

Незабаром ціни на комуналку знову виростуть

Українцям незабаром доведеться зіткнутися зі зміною тарифів на гарячу і холодну воду.

Крім цього, зміниться ціна на послуги з водовідведення, повідомив “Maanimo”.

Національна комісія з регулювання в сферах енергетики і комунальних послуг опублікувала дані, згідно з якими в структурі ціни на користування холодною водою до 50% займає вартість електроенергії, споживаної обладнанням, яке забезпечує подачу води в будинку, яка здійснюється за допомогою спеціальних електронасосав.

Не секрет, що в Україні йде так зване плавне підвищення цін на електроенергію. У зв’язку з цим тарифи на водопостачання теж буде пересморени. Зокрема, водоканали, які і так розраховують тарифи кожен індивідуально, через подорожчання енергоносіїв збільшать ціни на свої послуги. У ці тарифи закладені ступінь подорожчання енергоносіїв (природного газу та вугілля); зростання цін на електроенергію; підвищення оплати праці працівникам комунальних підприємств та супутніх організацій; наявність інвестиційних програм.

Для всіх споживачів, як серед населення, так і серед підприємств теплокомуненерго, була встановлена ​​єдина ціна на газ в розмірі 8550 гривень за одну тисячу кубометрів з урахуванням ПДВ і витрат на транспортування. У Кабміні впевнені, що тарифи на енергоносії та комунальні послуги наведені на ринковий рівень. Через подорожчання газу, що є головним джерелом енергії при підігріванні води, підвищилися тарифи на гаряче водопостачання. У таблиці нижче наведені нові розцінки на використання гарячої води за станом на січень 2019 року.


14 липня 2019, 11:18
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Якою буде ціна газу на початку 2020 року?

Майже 875 мільйонів гривень боргують закарпатці за спожитий газ

Понад 4 млрд грн ЄСВ спрямували на соціальні потреби мешканці Закарпаття

В Закарпатській області зросли об’єми житлового будівництва

Кабмін зафіксував ціну на газ для населення

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину