Рубрика: Суспільство

11 червня

Поліція Закарпаття обговорила питання безпеки ромської громади

foto

Представники Головного управління Національної поліції України у Закарпатській області провели робочу зустріч, присвячену превентивним заходам з попередження конфліктів на етнічному ґрунті та обговоренню питань безпеки ромської громади.

Сьогодні, 11 березня, в Ужгороді відбулась робоча зустріч, організована, зокрема, за участі поліції області.  ЇЇ метою було обговорення практичних заходів, направлених на попередження конфліктів на етнічному ґрунті, упередженому ставленню до осіб, які належать до ромської громади та їх безпеки на Закарпатті. 

На заході були присутні керівництво ГУНП Закарпаття, представник Управління забезпечення прав людини Нацполіції України, Обласної держадміністрації, міжнародних організацій та ромської народності.

Темою зустрічі стало посилення співпраці поліції та чисельної на Закарпатті ромської громади у питаннях безпеки. Зокрема, полковник поліції, заступник начальника ГУНП в Закарпатській області Ярослав Лебович підкреслив важливість інтеграції ромів у суспільство, посилення комунікації між правоохоронцями та органами самоврядування.  

Також увагу приділили темі правової підтримки і допомоги ромській громаді з боку правоохоронців. Крім того, учасники круглого столу обговорили найбільш болючі проблеми, зокрема жебракування та відсутність достатнього рівня освіти серед ромських дітей.

Додамо, що під час зустрічі роми краю відзначили високий рівень співпраці з правоохоронними органами. Усі присутні домовились про подальше поглиблення співпраці у питання безпеки ромської громади.

 

 


11 червня 2019, 16:54
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Ужгородські патрульні допомогли зляканій тварині повернутися до лісу

Жіночі туфлі - як підібрати ідеальний варіант на підборах

Міністерство освіти рекомендує перевести учнів старшої та середньої школи на дистанційку

МОЗ проведе аудит лікарень, які «не можуть» платити ринкові зарплати медикам

В Україні принаймні одне щеплення від COVID-19 отримали 49% дорослого населення

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено