Рубрика: Суспільство

07 червня

Євросоюз змінює формат внутрішніх паспортів для своїх громадян

foto

У четвер Рада ЄС з внутрішніх справ прийняла постанову про видачу посвідчень особи нового зразка громадян союзу та членів їх сімей. Таким чином Євросоюз посилює надійність документів, що засвідчують особу своїх громадян.

Нові посвідчення почнуть видаватися через два роки, а старі будуть заміщатися поступово і остаточно втратять силу через 10 років.

"Нові правила підвищать безпеку посвідчень особи, ввівши мінімальні стандарти як міститься в них інформації, так і мірою захисту, спільні для всіх держав-членів, в яких передбачені такі документи", - повідомляється в комюніке Ради ЄС.

Нові посвідчення особи будуть проводитися в єдиному форматі пластикових кредитних карт, мати зону автоматичного зчитування та відповідати мінімальним стандартам безпеки, встановленими Міжнародною організацією цивільної авіації. На них буде фото власника, а також два його відбитку пальців у цифровому форматі на безконтактному чіпі. Посвідчення особи будуть мати мінімальний термін дії п'ять років і максимальний - десять років.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна


07 червня 2019, 14:18
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Закарпатті поблизу кордону виявили сигарети та гумовий човен

Заощадження українців скоротилися на 61 мільярд

На одній з вулиць у центрі Ужгорода перекриють рух

На Закарпатті заповнені понад 70% ліжок для пацієнтів з COVID-19

ЄС уточнив список країн, для яких відкриє кордони з 1 липня – Євроньюз

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину