Рубрика: Суспільство

15 березня

В Берегові посилено вирізають здорові дерева (фото)

foto

Берегівчани обговорюють вирізку дерев у місті

Після резонансного посту в «Громадському Форумі Берегівщини» («Сьогодні по вул. Шевченка, неподалік ЗОШ № 6, були вирізані два великих старих дерева. Одне - явно хворе, і наскрізь трухляве у стовбурі. Друге - судячи із стану пня, цілковито здорове. В зв'язку з цим хотілося б почути від мера чи представників міської влади, скільки ще, де і яких саме дерев буде вирізано у місті»)
 
 
 
 
ситуацію з деревами прокоментувала заступниця мера Берегова Наталія Ловга:
 
«За дорученням міського голови інформую про те, що жодне дерево в місті не було вирізане безпричинно. На кожне з них є оформлені пакети документів, згідно вимог. Знесення зелених насаджень розглядалося в таких випадках:
1) на замовлення власників зелених насаджень;
2) за заявою керівників підприємств та установ різної форм власності;
3) за заявою інших зацікавлених осіб (звернення громадян).
 
На підставі цих заяв складалися акти обстеження зелених насаджень, оформлялися дозволи (ордери) на проведення санітарних вирубок, видалення сухостійних, пошкоджених хворобами та шкідниками дерев. Цього року було підписано договір між управлінням міського господарства і благоустрою Берегівської міської ради та ФОП Джива Д.Д. (Львівська обл.), про надання послуг з видалення дерев. Роботи вже майже завершені і на кінець наступного тижня ця бригада виконуватиме замовлення вже в інших містах. Всі заяви на вирубку дерев, які не були розглянуті та задовільнені, будуть опрацьовані в наступному сезоні. Повідомляю Вам також про те, що в цьому році міською радою передбачено провести висадку нових зелених насаджень на території міста, зокрема такими деревами як: горіх, каштан та платан.»

15 березня 2019, 14:01
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Відбулися зміни у маршрутах та розкладі руху приміських поїздів в Закарпатській області

Экзотика на огороде: ТОП необычных овощных культур

Укрпошта відновила прийом посилок з Китаю

Алхимия в литературе

У лютому закарпатці платитимуть за кубометр газу 5 гривень

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину