Рубрика: Суспільство

01 вересня

Попри рішення суду в Україні відключили аналогове телебачення

foto

В Україні відключають аналогове телебачення попри рішення Сарненського районного суду Рівненської області від 30 серпня.

1 вересня Україна повинна була перейти на цифрове телебачення, відмовившись від аналогового. Реформа активно рекламувалася і просувалася на телебаченні, передає 24 канал

 

З екранів розповідали про інноваційності рішення, поліпшенні якості й інших бонуси. Однак традиційно реформа почала гальмуватися на місцях. Як виявилося, інфраструктура і техніка до заявленого переходу на "цифру" були банально не готові.

Також 30 серпня 2018 року Сарненський районний суд Рівненської області виніс рішення про заборону вимикати аналогове телебачення, як це забов'язала Постанова Кабміну і рішення Нацради з питань телебачення і радіомовлення.

Таким чином, суд задовольнив позов громадянки України Надії Мізюрко до Нацради з питань телебачення і радіомовлення. Третіми сторонами в позові виступають управління у справах захисту прав споживачів у Рівненській області, телеканал "1 + 1" та Кабмін.

Проте, як повідомляє Без Табу з посиланням на джерела в Адміністрації президента, від керівництва країни надійшов наказ: всупереч відключити аналогове телебачення.

Станом на ранок суботи, 1 вересня, всі передавальні центри України почали виконувати неправомірний наказ. Цю інформацію підтвердили в держпідприємстві Концерні РРТ (радіомовлення, радіозв'язку і телебачення)

Відзначимо, що "цифрою" на даний момент покрито лише 70% території України, іншим 30% доведеться чекати або викручуватися самим, тобто – купувати супутникові тюнери, яким і далі доступні російські пропагандистські канали.

Також лобістів переходу на цифру не раз критикували за непрозорість – хто реальні власники цифрових мультиплексів, які тепер отримали монопольне право, – невідомо. Виходячи з того, як завзято президент бореться за проведення "телереформи" і готовий порушувати заради цього закон, можливо, кінцевим бенефіціаром і вигодонабувачем є він або його команда.


01 вересня 2018, 16:40
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


За минулу добу на Закарпатті від COVID-19 щепили 3 225 осіб

За минулу добу від COVID-19 щепили понад 143 тисяч українців

Змінено умови роботи шкіл після виходу із "зеленої" зони

Україна посилює правила в'їзду

Прокуратура запобігла ліквідації двох дитячих шкіл мистецтв на Ужгородщині

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено