Рубрика: Спорт

29 серпня

Віктор ЧЕРНОВ: «Це була перша гра в такому складі»

foto

Головний тренер ужгородських «Карпат» розповів, чому його команда в екстреному режимі готувалася до Суперкубку України.

 - На посаду я вступив всього два тижні тому, - бере слово Віктор Чернов. - Так би мовити, в екстреному порядку в зв'язку з несподіваним відходом Бориса Петровського.
 
Чи довго думав перш ніж погодитися на пропозицію президента клубу Олександра Ледида? Знаєте, як кажуть, з думкою треба ніч переспати.
 
- Як вдалося привести команду до тями після такого приголомшливого початку - 1: 7?
 
- Склад новий, незіграний, цілком природно, що дівчатка на перших хвилинах зустрічі, кажучи простою мовою, зловили мандраж. Коли з хвилюванням впоралися, справи пішли на лад. Команда почала грати в свою гру, зрівняла рахунок і навіть вийшла вперед на три м'ячі.

- Але далі пішов семихвилинний безгольовою відрізок, за який м'яч не те, що не попадав по воротах львівської команди, він ледь летів в їхній бік. 

- Один гравець взяв гру на себе і наробив помилок. А така команда, як «Галичанка», помилок не прощає. Львівські гандболістки закинули чотири м'ячі поспіль і знову повели, а сил вдруге за матч дістати їх у нас вже не було. Позначилося те, що ми маємо більш коротку лаву запасних. До того ж ніхто не знає, але напередодні на тренуванні отримала травму наш основний воротар Єлизавета Воронько. Спасибі Теї Чіковані. Вона сьогодні виручала команду.  

- Як оціните ступінь готовності суперниць особливо в світлі майбутньої «Галичанці» єврокубкової дуелі з датським «Віборг»?  

- Давайте враховувати, що тут львівська команда грала прямо з поїзда (так вийшло, що вони не змогли взяти квитки, щоб приїхати заздалегідь і потренуватися). У мого колеги Василя Козара ще є час, щоб внести корективи, у його підопічних, щоб додати і дати бій датському «Віборг». Поки можу відзначити лише те, що «Галичанка» виглядає більш зіграною, ніж «Карпати», що в принципі природно, адже вона пройшла вже два турніри. А для нас це була всього четверта гра, а в такому складі і зовсім перша. У Румунії ми грали без Анни Лезінской.

- Який висновок ви зробили щодо перспектив своєї команди в майбутньому сезоні виходячи з трьох матчів в Румунії та гри за Суперкубок України?

- Висновок один: треба працювати і комплектувати команду. Нам дуже не вистачає ліворуких гандболісток справа. У румунських клубах, з якими ми зустрічалися на недавньому міжнародному турнірі, повна лава запасних, причому з повноцінними замінами, вік - старше двадцяти років. Ми такого підбору виконавців можемо тільки позаздрити. 

Анна Савчик, Спорт-Експрес в Україні


29 серпня 2018, 10:16
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Євро - 2020. Україна перемагає Північну Македонію

Василь Кобін – головний тренер ФК «Минай»

Сьогодні розпочинається чемпіонат Європи з футболу

Румунія назвала умови в’їзду для українців на чемпіонат Європи з футболу

Ужгородські «Карпати» близькі до «золота» чоловічої Вищої ліги з гандболу

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено