Рубрика: Економіка

28 серпня

Автомобілі на єврономерах щомісяця купують понад 8 тис. українців

foto

20% проданих усіх проданих в Україні автомобілів були на іноземній реєстрації

Після ухвалення Верховною Радою у першому читанні законопроектів, що дозволять знизити акцизи на розмитнення автомобілів, торгівля авто з європейськими номерами вийшла в Україні на новий рівень.

Як пише AUTO-Consulting, від липня, коли парламент ухвалив за основу законопроекти щодо легалізації іноземних авто, пропозиції щодо так званих євроблях вивели в окремі розділи найбільші українські класифікатори. Це зробили для того, аби вибирати «доступні авто» не заважали автомобілі з українською реєстрацією зі своїми високими цінами.

Нині знайти авто на єврономерах можна від кількох сотень доларів, проте більшість угод купівлі-продажу укладають в діапазоні 1,5-2 тис. доларів. Також вже є пропозиції преміальних і недешевих автомобілів, ціна яких є нижчою, ніж у їхніх аналогів на українських номерах.

Найпопулярнішими авто з-за кордону в Україні є Volkswagen та Opel

 

За інформацією AUTO-Consulting, станом на кінець літа так звані євробляхи вже посідають 19% вторинного ринку. Тобто кожен п’ятий проданий в серпні автомобіль вже був з іноземною реєстрацією.

З цієї причини продажі авто з українською реєстрацію припинили зростання, що, в свою чергу, позначилося і на збуті нових авто, адже якщо продавець не зміг продати своє старе авто – він не купив замість нього новий автомобіль.

За даними AUTO-Consulting, авто на європейських номерах щомісяця відвойовують по 8-12 тис. клієнтів на українському ринку, і ця цифра стрімко збільшується.

До слова, 2017 року кількість автомобілів на єврономерах в Україні досягла частки у 10% від загального обсягу легкового автомобільного парку країни. Найбільше в'їжджає в Україну машин з польською реєстрацією, далі – Литва, Німеччина, Болгарія і Чехія.


 

28 серпня 2018, 15:57
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Обмінний курс наступного року прогнозують на рівні 29,1 грн за долар

Держборг України за місяць зріс на 3 мільярди доларів

Ціна газу для населення взимку буде значно нижчою ніж торік, - "Нафтогаз"

"Нафтогаз" почав піднімати ціни на газ для населення

Закарпатці за пів року сплатили понад 29 мільйонів гривень податку на нерухоме майно

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину