Рубрика: Спорт

20 серпня

Стронгмен з Мукачева переміг в Словаччині (фото)

foto

У суботу в Ліптовскому Мікулаші відбувся турнір, в якому спортсмени з Словаччини, Чехії та України намагалися виявити між собою найсильнішого

Огранізатори приготували для учасників п'ять важких вправ, які мали перевірити кожного з семи силачів. У трьох перших дисциплінах, а саме: тяганні важкого восьмитонного трактора, підніманні 130 кілограмової колоди та перенесенні на плечах трохи легшої 100 кілограмової колоди домінував представник «Карпатської ліги сильних людей» Іван Деркач. Молодий мукачевський стронгмен зміг посісти друге місце в передостанній вправі, в котрій силачі намагалися утримати на витягнутих руках два легкові автомобілі на найдовший час. Залишилося підняти бетонні кулі вагою 130 та дві по 150 кг. Зібрані бали дозволили Івану в останньому тесті сили трохи розслабитись і не викладатися повністю. І так його перевага над найближчим суперником була значною. Дгугим став стронгмен із Чехії Зденєк Мілдгаузер, зріст якого становить більш, ніж два метри. А третім словак Жолт Златнер.
Змагання у Ліптовському Мікулаші надзвичайно підходять нашим стронгменам. У минулому році Володимир Цифра з Великого Березного у важкій конкуренці посів друге місце, а в 2016 му навіть переміг.
Обидва спортсмени приймуть участь в традиційному силовому турнірі «Карпатський Медвідь», який відбудеться в Ужгороді 26 серпня перед філармонією о 13 годині.

Александр Мулеса

20 серпня 2018, 15:29
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Дитячі тренери юного футбольного таланта із Закарпаття розповіли про секрет успіху вхованця

Футбольна збірна України U-20 стала чемпіоном світу

Українські синхроністки виграли Суперфінал Світової серії в Будапешті

«Минайці» розпочали підготовку до Першої ліги

Команда закарпатських рятувальників здобула перемогу у змаганнях з легкоатлетичного кросу

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину