Рубрика: Економіка

16 серпня

Експорт-імпорт на Закарпатській митниці ДФС: оформлено товарів на суму 57,5 млрд грн

foto

Завдяки вигідному розташуванню і наявності у зоні діяльності Закарпатської митниці ДФС розгалуженої транспортної мережі, прикордонної інфраструктури та потужного транспортного вузла, інспекторами митниці протягом семи місяців 2018 року оформлено 96766 митних декларацій.

За словами фахівців відомства, протягом січня-липня 2018 року в області зріс зовнішньоторговельний обіг на 29,4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Найбільшим торгівельним партнером впродовж цього періоду зафіксована Угорщина. Саме з цією країною через пункти пропуску митниці здійснено експортно-імпортних операцій на суму 32 млрд 713 млн грн. Відтак на другому місці – Німеччина, сума операцій з якою становить 4 млрд 333 млн грн, на третьому місці – Австрія із сумою операцій понад 3 млрд 717 млн грн.

Зауважимо, що з початку року в основі товарної структури статистичного експорту-імпорту найбільше на Закарпатській митниці оформлялись:

– експорт: проводи iзольованi, кабелi та iншi iзольованi електричнi провiдники; кабелi волоконно-оптичнi, електронагрiвальнi прилади та апарати; праски електричнi, апарати електричнi телефоннi або телеграфнi, лiсоматерiали оброблені.

– імпорт: електроннi iнтегрованi схеми та електроннi мiкромодулi, проводи iзольованi, кабелi та iншi iзольованi електричнi провiдники; кабелi волоконно-оптичнi, автомобілі легкові та інші моторні транспортні засоби, призначені головним чином для перевезення людей.

Загалом у Закарпатській митниці ДФС станом на 1 серпня цього року перебуває на обліку 4311 осіб, які можуть здійснювати зовнішньоекономічні операції з товарами. Активну участь у цій сфері протягом січня-липня 2018 року взяли 1867 суб’єктів ЗЕД.

ДФС у Закарпатській області


16 серпня 2018, 14:24
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Майже 875 мільйонів гривень боргують закарпатці за спожитий газ

Понад 4 млрд грн ЄСВ спрямували на соціальні потреби мешканці Закарпаття

В Закарпатській області зросли об’єми житлового будівництва

Кабмін зафіксував ціну на газ для населення

Газ може подорожчати до 13 тисяч гривень - ЗМІ

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину