Рубрика: Спорт

07 серпня

Чемпіонат Закарпаття з баскетболу відміняється без попередження, - ЗМІ (фото)

foto

Директорка 3 школи познімала баскетбольні кільця.

"Ремонтуватимуть" кільця місяць. Дітям в останній місяць канікул замість баскетболу залишаються піді'їзди і пиво, пише Закарпаття News

Змагання мали відбутись в цю суботу,написав у ФБ ужгородець: «Це про баскетбол. Колись єдиний відкритий баскетбольний майданчик з гумовим покриттям був на "Спартаку". В один прекрасний момент там спиляли баскетбольні конструкції, тому що вони заважали комусь грати у футбол.

Добре були такі майданчики (з асфальтовим покриттям) як "Третя школа". В теплу пору року щодня там грали в баскетбол. Коли з’явилось гумове покриття в третій школі, щодня усі чотири кільця були задіяні. Діти і дорослі, замість пива сигарет і тд, з користю для здоров’я проводили час.

Я сам грав на цьому майданчику з 7 класу, цього літа теж приходив грати. Посеред літа зникли усі 4 кільця((( Баскетбол припинився. Дуже сподіваюсь що кільця зняли для того, щоб поміняти на більш сучасні, а не для того щоб діти не грали в баскетбол. Інакше мотиви дій керівництва Третьої школи мені не відомі. Прошу всіх, хто має можливість, повпливати на повернення кілець на майданчик.»

Як стало відомо редакції, баскетбольні кільця зняті закладом для ремонту та часткової заміни. Обіцяють, що до початку навчального року майданчик знову функціонуватиме.

Незрозуміло одне — чому це все без попередження і чому ремонтують не зимою, а літом.


07 серпня 2018, 11:06
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїнСхожі новини


WADA заборонило Росії брати участь в Олімпіадах і чемпіонатах світу 4 роки

Михайло Іваниця став головним тренером ФК «Ужгород»

«Минай» забиває 4 голи «Оболоні-Бровар» і завершує рік серед лідерів

«Минайці» здобувають нічию в Одесі

Мукачівські боксери привезли перемогу з Всеукраїнського турніру

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину