Рубрика: Суспільство

05 серпня

На Берегівщині відбулося свято «Хліб угорців»

foto

Вже шостий рік поспіль на Закарпатті проводять традиційне угорське свято

Традиції для того, аби їх підтримувати. Вже шостий рік поспіль і на Закарпатті проводять чудовий благочинний захід, який допомагає іншим. У селі Геча Берігівського району вчора, 4 серпня, провели чудове свято, яке започаткували ще у 2011 році в угорському місті Печ. Воно символізує єдність та солідарність нації. Ще тоді, 7 років тому, в Угорщині була закладена ідея спекти коровай єдності угорців.

За задумом, люди збирають річний врожай зерна на потреби тим, хто потребує цього (мова про малозабезпечених Карпатської низовини, в тому числі й на закарпатській землі). У 2011 році вдалося зібрати 10 тонн пшениці.

У наступні роки збір зростав в десяток разів (інодій й більше). Ще у 2015 році в Ужгородському районі, в угорськомовному селі Велика Добронь проводили цю акцію. За інформацією сайту Мукачево нет, цього року під час благодійної акції було зібрано більше як 67 тон зерна.

Зокрема фермери Угорщини надіслали 6 тонн пшениці. Тому борошно у цьому році отримають 35 населених пунктів на Закарпатті, пише ZK.Областть.Онлайн


05 серпня 2018, 10:27
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Громадяни Афганістану мали намір нелегально дістатися Європейського Союзу

Чотири області, зокрема і Закарпатська, залишилися без керівників поліції

Мукачівського наркоторгівця засуджено до 6 років і 6 місяців позбавлення волі

Скільки закарпатських родин отримали у липні субсидії?

У черзі на ПП «Тиса» стоїть півтори сотні автомобілів

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину