Рубрика: Суспільство

05 серпня

На Берегівщині відбулося свято «Хліб угорців»

foto

Вже шостий рік поспіль на Закарпатті проводять традиційне угорське свято

Традиції для того, аби їх підтримувати. Вже шостий рік поспіль і на Закарпатті проводять чудовий благочинний захід, який допомагає іншим. У селі Геча Берігівського району вчора, 4 серпня, провели чудове свято, яке започаткували ще у 2011 році в угорському місті Печ. Воно символізує єдність та солідарність нації. Ще тоді, 7 років тому, в Угорщині була закладена ідея спекти коровай єдності угорців.

За задумом, люди збирають річний врожай зерна на потреби тим, хто потребує цього (мова про малозабезпечених Карпатської низовини, в тому числі й на закарпатській землі). У 2011 році вдалося зібрати 10 тонн пшениці.

У наступні роки збір зростав в десяток разів (інодій й більше). Ще у 2015 році в Ужгородському районі, в угорськомовному селі Велика Добронь проводили цю акцію. За інформацією сайту Мукачево нет, цього року під час благодійної акції було зібрано більше як 67 тон зерна.

Зокрема фермери Угорщини надіслали 6 тонн пшениці. Тому борошно у цьому році отримають 35 населених пунктів на Закарпатті, пише ZK.Областть.Онлайн


05 серпня 2018, 10:27
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В ужгородських школах поки не запроваджуватимуть карантин

Працівники ПрАТ «Закарпаттяобленерго» виявили 45 фактів крадіжок електроенергії за минулий тиждень

Британія запустить нову візову систему після Brexit

На кількох вулицях Ужгорода буде обмежено водопостачання

Поліція Закарпаття розшукує безвісти зниклу неповнолітню

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину