Рубрика: Суспільство

03 серпня

Під час літнього відпочинку дітей закарпатські правоохоронці особливо дбають про їхню безпеку

foto

У рамках операції «Літо» працівники поліції області докладають максимум зусиль для безпечного відпочинку школярів влітку.

Поліцейські тримають під контролем перевезення дітей до місць оздоровлення та літніх таборів, а також території для дитячого відпочинку 

Працівники ювенальної превенції поліції Закарпатської області та особовий склад поліції працює в режимі операції «Літо». Під час літніх канікул поліцейські організовують свою роботу так, аби відпочинок та оздоровлення дітей проходили максимально безпечно.

Саме тому полісмени здійснюють розстановку сил і засобів, зокрема нарядів груп реагування патрульної поліції, найбільш наближено до літніх таборів, санаторіїв та наметових містечок. При цьому за кожним із таких закладів закріплено відповідну кількість працівників поліції. Крім цього, правоохоронці контролюють та супроводжують рух транспортних засобів, які здійснюють перевезення неповнолітніх до місць відпочинку. 

Працівники поліції проводять постійні інструктажі та бесіди, в ході яких наголошують на правилах поводження на воді, в лісовій місцевості та на дорогах краю. Одним із прикладів такого спілкування є проект «School police oficer» — проведення ранкової зарядки та круглого столу з поліцейським у кожному літньому таборі, а також на базах відпочинку області. Варто зазначити, що в цьому проекті вже взяло участь близько трьох тисяч дітей області. 

З метою вивчення школярами правил безпеки поліцейські проводять спільні заходи разом із працівниками Національної гвардії, Державної служби надзвичайних ситуацій, а також органів охорони здоров’я. Особливу увагу правоохоронці звертають на профілактичні заходи з батьками, інструктуючи їх, як правильно та швидко зорієнтуватися та реагувати в  можливих небезпечних ситуаціях.

Проте робота поліцейських спрямована не лише на дотримання безпеки, а й на заходах підвищення рівня правової освіти дітей та їх фізичного розвитку. Тому разом із громадськими організаціями полісмени проводять відповідні виховні години та ряд спільних спортивно-культурних заходів.

Метою такого спілкування з дітьми є усвідомлення молодших громадян краю, що поліцейський, перш за все, — друг і помічник, який стоїть на варті їхнього захисту та безпеки.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області


03 серпня 2018, 17:32
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Міжгірщина стала хорошим ареалом для існування карпатської популяції бджіл

Суд дозволив Німеччині висилати мігрантів в менш благополучні країни ЄС

Зустріч везни із зимою зафіксували на Рахівщині (фото)

До іршавських рятувальників завітали маленькі гості із села Дунковиця (фото)

Про безпеку на виборчих дільницях розповідали свалявські рятувальники (фото)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину