Рубрика: Суспільство

01 липня

Польща, Угорщина і Чехія не підписували угоду щодо біженців у ЄС

foto

Польща не підписувала ніяких домовленостей про пришвидшення процедури повернення мігрантів у Європейському союзі. Про це заявив представник Міністерства закордонних справ Польщі Артур Ломпарт, повідомляє Reuters.

"Немає жодних нових угод щодо прийому шукачів притулку з країн ЄС, ми підтверджуємо це, як і Чеська Республіка та Угорщина", - заявив Ломпарт.

Його заява з’явилася після того, як був розісланий німецький урядовий документ в якому вказувалося, що Польща була однією з 14 країн, з якими канцлер Ангела Меркель домовилася про нові міграційні заходи.

Згідно з документом, Меркель пропонує розміщувати шукачів притулку, які вже зареєстровані в інших країнах ЄС, в спеціальних "якірних центрах". Пізніше підписання документу заперечив і представник угорського уряду.

"Жодна така угода не була досягнута", - заявив Золтан Ковач, коли його запитали про документ, в якому 14 країн "погодились на політичному рівні" укласти такий договір. Речник уряду Чехії також спростував повідомлення, що Прага приєдналася до цієї угоди. У неділю, 1 липня, в Німеччині очікується вирішення внутрішньополітичної кризи, яка виникла довкола міграційної проблеми.

Керівники сестринських партій ХДС і ХСС проведуть окремі засідання щодо досягнутих на саміті ЄС домовленостей щодо біженців.


01 липня 2018, 13:27
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


За фінансової підтримки Словаччини в одній зі шкіл Ужгорода оновили комп’ютерний клас

Командувач військами США в Європі оцінив ймовірність вторгнення Росії в Україну

В Україну прибула партія вакцин Pfizer від COVAX

Ризик тромбозу від COVID-19 набагато вищий, ніж від AstraZeneca - вчені

На Закарпатті позапланово перевіряють готелі та пансіонати

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено