Рубрика: Суспільство

25 квітня

Кабмін затвердив тариф на обслуговування одного пацієнта в лікаря

foto

За лікування дітей та людей похилого віку лікар буде отримувати подвійну ставку

Кабінет міністрів України затвердив тариф на оплату медичної послуги первинної медичної допомоги у розмірі 370 грн на рік за обслуговування одного пацієнта, який підписав декларацію з лікарем. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу.

Згідно з прийнятим "Порядком реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для первинної меддопомоги на 2018 року", затверджені коригувальні коефіцієнти для п'яти вікових груп. Так, за обслуговування дитини до п'яти років лікар буде отримувати чотири капіталіційні ставки (1,480 тис. грн), на дитину від шести до 17 років – 2,2 ставки (814 грн).

За надання первинної медичної допомоги особам у віці від 40 до 64 років передбачено 1,2 ставки (444 грн), від 65 років – дві ставки (740 грн). Відповідно, одну ставку лікар буде отримувати за пацієнта віком від 18 до 39 років.

Крім того, у випадку, якщо медобслуговування пацієнта, що підписав декларацію, здійснюється в гірських населених пунктах, корективний коефіцієнт становить 1,25 (462 грн).

При цьому оплата за обслуговування пацієнтів з "червоного" списку – пацієнта, який не вибрав свого лікаря і не підписав із ним декларацію, складає 240 грн. Щодо них не застосовуються коригуючі коефіцієнти.

Також Кабмін затвердив порядок підписання, внесення змін та припинення договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій між Національною службою здоров'я України (НСЗУ), яка виконує роль замовника медичних послуг медичними установами, а також типову форму договору.

За матеріалами DT.ua


25 квітня 2018, 15:34
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У Виноградові п'яний чоловік погрожував своїй дружині

У мільйонів пенсіонерів може виникнути проблема з отриманням пенсій

В Ужгороді взяли під варту грабіжників, які викрали 150 тисяч доларів США

Аварія на трасі "Мукачево-Львів": зіткнулись легковик та вантажівка

На Іршавщині авто патрульних потрапило у ДТП, - ЗМІ

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину