Рубрика: Суспільство

25 квітня

Вчені нарахували ще більше зірок в нашій Галактиці

foto

Cьогодні Європейська космічна агенція на своєму сайті відзвітувала: фахівці випустили найбагатший за всю історію зірковий каталог, що включає майже 1,7 мільярда зірок, які існують в нашій Галактиці.

"У 1990-тих роках було створено каталог із даними спостережень з 2 мільйонами зірок. Тепер йдеться про майже 2 мільярди", - розповів Експрес-онлайн Анатолій Відьмаченко, завідувач відділом фізики тіл Сонячної системи Головної астрономічної обсерваторії НАНУ.

Він зазначив, що таким є результат масштабної роботи місії Gaia, яка продовжуватиметься й надалі. Такі дослідження потрібні, аби мати більше уявлення про нашу Галактику та її, так би мовити, зіркове наповнення.

Вчений наголосив, що досліджуючи зірки, вчені вивчають динаміку їх рухів. Тож, маючи точні дані зараз, через кілька років ми знатимемо, як їх позиції змінились, які з них зіштовхнулись, які віддалились.

"Що ж до кількості зірок у Галактиці, можна стверджувати, що їх сотні мільярдів, тож роботи вистачить на довго", - підкреслив Відьмаченко. 


25 квітня 2018, 22:24
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Закарпатські рятувальники зустрілися з польськими колегами

В Ужгороді стартує ЗНО–2018

Як виглядав дерев'яний міст у Тячеві у 1910 році

Рятувальники та лісники Закарпаття проводять спільні навчання та тренування

Зіпсовані продукти та підроблені товари: що продають українцям

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину