Рубрика: Суспільство

11 березня

Мільярди років Всесвіту показали за десять хвилин

foto

Десятихвилинний ролик, що показує 14 мільярдів років життя Всесвіту, набирає популярності. Одна секунда відео відображає 22 мільйони років розвитку.

 
У Мережі з'явився десятихвилинний ролик, у якому показано зародження і розвиток Всесвіту. За півтора дня відео американського музиканта і відеоаматора Джона Босуелла зібрало близько 96 тисяч переглядів.
 
Автори зазначають, що в ролику час життя Всесвіту показано зі швидкістю 22 мільйони років на секунду.
 
"В космічному масштабі історія людства така коротка, ніби оком змигнути. Стиснув усі 13,8 мільярда років до десяти хвилин, ми показали, наскільки молоді та наскільки великий наш Всесвіт. Починаючи від великого вибуху і закінчуючи появою людини розумної, ми простежуємо час зі швидкістю 22 мільйони років на секунду, суворо дотримуючись сучасного наукового розуміння", - наголошується в поясненні до відео.
 
У ролику використовувалися мультимедійні матеріали з відкритих джерел, в тому числі NASA, VoyageofTime, CosmicVoyage, WondersoftheUniverse й інших.
 
 
 

11 березня 2018, 10:18
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Закарпатті стались 2 аварії

Спалах кору на Рахівщині: кількість хворих школярів зросла

До списку найгарніших водоспадів України ввійшли і закарпатські (фото)

З шести поліцейських ГУНП Закарпаття – учасників відкритого чемпіонату прикордонної служби з легкої атлетики призові місця взяли п’ятеро

На все Закарпаття заплановано функціонування лише 6 організованих місць відпочинку краян на воді

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину