Рубрика: Культура

26 лютого

Олександра Макарова - володарка Гран-прі ІІ Міжнародного конкурсу-фестивалю мистецтв "Stankovych fest"

foto

Талановита вихованка Мукачівської дитячої школи мистецтв №2 Олександра Макарова з успіхом виступила на ІІ Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв "Stankovych fest" та здобула гран-прі фестивалю у номінації “Музичне мистецтво”.

З 21 по 25 лютого 2018 року в Сваляві проходив ІI Міжнародний конкурс-фестиваль Євгена Станковича «Stankovych fest», в роботі якого приймав участь сам Євген Станкович – Герой України, лауреат Державної премії України імені Т.Г.Шевченка, Академік Академії мистецтв, народний артист України, завідувач кафедри композиції Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, почесний голова Національної спілки композиторів України, член комітету з Національної премії України імені Т.Г.Шевченка та Голова журі конкурсу-фестивалю «Stankovych fest». 
У нелегкій боротьбі за Гран-Прі фестивалю "Stankovych fest" в номінації «Музичне мистецтво» та грошову винагороду у розмірі 10 000 грн. змагалися: Гамбаль Мирослава (академічний вокал), Кирилов Віктор (балалайка), Бабіч Ліляна (домра), Бабухівський Василь (кларнет), Макарова Олександра (ксилофон), Зейкан Олександр (естрадний вокал), Лучков Олександр (фортепіано), Федина Ростислав (фортепіано). Витрати на організацію поїздки учениці та викладачів Мукачівської дитячої школи мистецтв №2 профінансовані за рахунок міської комплексної Програми розвитку культури і мистецтв міста Мукачева на 2018-2020 роки.
Мукачівська міськрада

 


26 лютого 2018, 15:36
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В Ужгороді презентують дебютну книжку Юлії Медюх

У «Паланку» представлено виставку мистецьких полотен «Чуття єдиної родини»

До Мукачева з презентацією збірки поезій “Пошепки і вголос” завітає поетеса Юлія Брежко-Камінська

В мережі з’явилося архівне відео святкування 300-ї річниці з дня народження Ілони Зріні в замку Паланок

В Ужгороді виставку творів живопису презентує Сергій Глущук

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину