Рубрика: Культура

08 лютого

З'явився "фільм з піску" про життя Кузьми Скрябіна

foto

Українська художниця Ксенія Симонова присвятила свою пісочну анімаційну роботу загиблому три роки тому українському артистові Кузьмі Скрябіну. Музичним супроводом стала пісня "Добряк".

Українська художниця Ксенія Симонова присвятила свою пісочну роботу загиблому три роки тому українському артистові Кузьмі Скрябіну. Вона намалювала основні моменти його життя. Відео в п'ятницю, 2 лютого, було опубліковане на Уoutube.

Музичним супроводом до "пісочного фільму" стала пісня Кузьми Скрябіна "Добряк".
"Два роки тому не стало Андрія Кузьменка, якого ми знаємо як Кузьму, чи просто Скрябін. Я не була особисто з ним знайома, тобто ми не зустрічалися віч-на-віч, але познайомилися по електронній пошті. Це було майже за рік до його загибелі, наприкінці 2013 року. Тоді Андрій запропонував мені зняти пісочний кліп на його пісню "Мамо", але ми не встигали, було дуже багато роботи, що накопичилася за рік", - написала Симонова.
 
За її словами, коли Скрябіна не стало, вона відчула, що має зняти фільм про нього.
"І ось дивовижна зустріч відбулася на початку цього року в Євпаторії: я зустрілася з Ольгою Любченко, останнім адміністратором Кузьми. Ольгою, яка разом з ним була в машині в ту страшну аварію, отримала важкі травми, але залишилася жива. І ми вирішили, що в цьому році знімемо триб'ют. Пісню "Добряк" запропонувала Оля. Я її повністю підтримала - мені вона дуже подобається. Саме "Добряк". Усі пісні так чи інакше автобіографічні - хоче цього автор чи ні. Напевно, він дійсно був таким: "цiле життя посмiхався широко до всiх навкруги і позічав їм останнi грошi, а сам не просив узайми". Царства Небесного тобі, Андрію. Твої пісні з нами!" - написала художниця.
 
 
Нагадаємо, Кузьма загинув 2 лютого 2015 року в ДТП поблизу с. Лозуватка (Криворізький р-н, Дніпропетровська область).

08 лютого 2018, 10:26
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У селі, де народився Адальберт Ерделі, з’явиться його міні-скульптура

У "Паланку" відбудеться прем'єра вистави Мукачівського драматичного театру "Князь Корятович"

Сьогодні в Закарпатському обласному художньому музеї ім.Й.Бокшая запрацює виставка "Спогади"

Народний фольклорний ансамбль «Маки» відзначився в Угорщині (фото)

Мукачівські художники пишуть пейзажі міста у день його народження (фото)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину