Рубрика: Економіка

22 січня

У світі зросла кількість мільярдерів

foto

У 2017 році 82% всіх зароблених коштів в світі засобів пішло в кишені найбагатших людей світу. Зросло також і загальне число мільярдерів у світі. Про це йдеться в доповіді Oxfam, передає УНН.

"Капітал, зароблений по всьому світу в 2017 році, пішов в руки найбільш багатих людей. Як випливає з дослідження міжнародного об'єднання організацій по боротьбі з бідністю Oxfam, 82 відсотки "нових" зароблених коштів в світі пішли в минулому році на рахунки найзаможніших людей, що складають близько 1 відсотка населення", - наголошується в повідомленні.

3,7 мільярда людей, що становлять найбільш бідну частину світового населення, взагалі нічого не отримали від глобального зрослого прибутку. При цьому з 2016 по 2017 роки кількість мільярдерів безпрецедентно зросла.

За даними Oxfam, новий мільярдер з'являвся в середньому кожні два дні. Всього в світі налічується 2043 людини, що вважаються мільярдерами.

 

"Бум мільярдерів говорить не про квітучість економіки, а про крах економічного порядку", - заявила директор Oxfam Вінні Бьяньіма.

Керівник кампанії Oxfam в Німеччині Йорг Калінскі (Jörg Kalinski) розкритикував поточний стан справ.

"Багата меншість в масовому порядку впливає на політичні рішення і в безвідповідальній манері скорочує витрати - особливо зарплати і подати -к щоб збільшувати доходи акціонерів", - сказав Калінскі.

Oxfam зажадала припинити практику податкових ухилень для концернів і найбагатших людей, введення більш справедливих доходів для чоловіків і жінок, а також закликала займатися інвестиціями в освіту і здоров'ї "для всіх".

Джерело: УНН

22 січня 2018, 16:49
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


З початку року закарпатці у розвиток війська вклали майже 80 мільйонів гривень

Травень настав – гроші забрав: скільки коштує шкільний випускний 2018? Розміри поборів шокують

Актуальні ціни на оренду квартир в будинках старого житлового фонду Ужгорода

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,14 грн/долар

Закарпатці сплатили понад мільярд гривень за загальнообов’язкове державне соціальне страхування

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину