Рубрика: Політика

15 січня

Євродепут Ребекка Гармс: Сподіваюсь, Україна не втратить безвіз

foto

За словами Гармс, вона разом з колегами з Європарламенту візьме участь у переговорах в Києві

Депутатка Європарламенту Ребекка Гармс сподівається, що Євросоюз не призупинить безвізовий режим для українців. Про це Ребекка Гармс, які нині перебуває у Києві, заявила в інтерв'ю Deutsche Welle, пише Європейська правда 

"Мені шкода, що ЄС призупинив виплату макрофінансової допомоги Україні (600 мільйонів євро - Ред.) через проблеми у процесі реформ і невиконання умов, з приводу яких ми досягли домовленостей. Бо Україні потрібні гроші і фінансова підтримка, я бачу це і чую від людей. Я вважаю це хоча й сумним, проте необхідним кроком ЄС. Я сподіваюся, що на наступний період макрофінансової допомоги Україна виконає всі необхідні вимоги. Щодо безвізового режиму, то справді його функціонування передбачає виконання деяких умов, які пов’язані з боротьбою з корупцією та певними реформами. Але я дуже сподіваюся, що того, чого ми досягли як свободи для українців в ЄС, ми не торкатимемося", - сказала вона.

За словами Гармс, вона разом з колегами з Європарламенту візьме участь у переговорах в Києві.

"Ми хочемо чітко пояснити, що саме має бути зроблено, щоб в Україні запрацював ефективний антикорупційний суд і як ми оцінюємо висновок Венеціанської комісії з цього приводу. Ми також хочемо зустрітися з генеральним прокурором і головою НАБУ. Це не наше завдання судити про роботу цих інституцій, але ми хочемо, щоб всі зрозуміли, що ми є надійними друзями, які підтримують усіх тих в Україні, хто бореться з корупцією", - відзначила вона.


15 січня 2018, 14:20
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Лідери Північної і Південної Кореї провели незаплановану зустріч

Керівництво українців Угорщини вимагає у свого депутата скласти мандат за поїздку в Крим

Кабмін проголосував за перепідпорядкування ДФСУ в обхід Мінфіну

Саміт США з Північною Кореєю скасований

Угорщина домовляється із США, щоби натиснути на Україну в НАТО

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину