Рубрика: Суспільство

06 січня

NASA опублікувало карту світу з температурними аномаліями

foto

Карта показує температуру поверхні землі з 26 грудня 2017 року по 2 січня 2018 року.

Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) опублікувало на своєму сайті карту світу з зафіксованими температурними аномаліями, пише DT.UA.

Наголошується, що наприкінці грудня й на початку січня у деяких частинах світу спостерігається або занадто тепла погода, або сильні морози.

"Ця карта температурних аномалій базується на даних ультразвукової спектроградіометрії зображення (MODIS) на космічному апараті NASA Terra. Вона показує температуру поверхні землі (LST) з 26 грудня 2017 року по 2 січня 2018 року, у порівнянні з середнім показником 2001-2010 років за той же восьмиденний період", - сказано в повідомленні.

Зазначено, що червоний колір позначає області, які були більш спекотними, ніж зазвичай; синій – холодніше, ніж зазвичай. Білі зони на карті – нормальна температура, а сірі зони - недостатні дані, швидше за все, через надмірний хмарний покрив. На карті показано температури поверхні землі, а не температури повітря.

Як зазначили в NASA, більшість регіонів Канади й США страждають від морозів сильніше, ніж у попередні роки. Тим часом Європа, більша частина Азії та Близького Сходу були аномально теплими. У південній півкулі Антарктида, східна Австралія, південна Африка і Африканський Ріг були теплішими, ніж зазвичай, у той час як погода на Амазонці в Південній Америці, в африканській Сахарі та західній Австралії була прохолодною.


06 січня 2018, 14:11
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Шановні закарпатці, перед походом у гори обов’язково реєструйтеся в рятувальному підрозділі!

Прокурори зайнялись поліцейськими, які побили закарпатців

На Рахівщині у горах заблукала група туристів, один із яких травмувався

Мукачівцям відключать водопостачання

На Закарпатті посилили заходи безпеки у сфері пасажирських та вантажних перевезень

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину