16 грудня

Український спортсмен став чемпіоном Європи з плавання

foto

Михайло Романчук завоював для України перше "золото" на змаганнях

21-річний Михайло Романчук завоював золоту медаль на дистанції 1500 метрів вільним стилем на чемпіонаті Європи з плавання на короткій воді, який проходить у Копенгагені.

Романчук майже на 8 секунд зумів випередити головного фаворита - переможця Олімпіади-2016 в Ріо італійця Грегоріо Пальтриньєрі. У результаті час Романчука (14:14.59) став новим рекордом України у 25-метровому басейні.

Ще одну медаль Україні принесла Дарина Зевіна, яка в запливі на 200 метрів на спині програла тільки світової рекордсменці та триразовій олімпійській чемпіонці Катинці Хошсу.

У боротьбі за "срібло" Дарина залишила позаду 22-річну італійку Маргериту Панциєру.

Джерело: ZN,UA

16 грудня 2017, 10:38