Рубрика: Суспільство

04 грудня

Більшість українців не бажають терпіти заради реформ

foto

Кількість громадян, які більше не вірять в успіх реформ, тому і не готові терпіти, за рік збільшилася на 10%

Менше третини українців (28%) готові терпіти подальше зниження рівня власного життя заради кінцевого успіху реформ (із них 7% готові терпіти стільки, скільки потрібно, а 21% – не більше року), свідчать дані опитування фонду "Демократичні ініціативи" та КМІС.

Натомість, 37% не можуть терпіти далі, бо їх матеріальне становище нестерпне вже зараз, а 30% – бо не вірять в успіх реформ (порівняно з минулим роком ця зневіра зросла на 10%).

Дослідження провели "Демократичні ініціативи" спільно з Київським міжнародним інститутом соціології з 23 жовтня по 5 листопада 2017 року серед 1614 осіб у всіх регіонах України за винятком окупованих територій. Опитування здійснювалося за фінансової підтримки Програми сприяння громадській діяльності "Долучайся!" (USAID). Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,6%. Для порівняння наводяться дані опитувань, які провели Фонд "Демократичні ініціативи" та соціологічна служба Центру Разумкова 22–27 липня 2015 року та 11–16 травня 2016 р.

Джерело: DT.ua


04 грудня 2017, 18:04
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Закарпатті стались 2 аварії

Спалах кору на Рахівщині: кількість хворих школярів зросла

До списку найгарніших водоспадів України ввійшли і закарпатські (фото)

З шести поліцейських ГУНП Закарпаття – учасників відкритого чемпіонату прикордонної служби з легкої атлетики призові місця взяли п’ятеро

На все Закарпаття заплановано функціонування лише 6 організованих місць відпочинку краян на воді

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину