27 жовтня

Впевнена перемога «Карпат» (ФОТО)

foto

Ужгородські гандболістки переконливо перемогли тернополянок

Сьогодні в Ужгороді, у спорткомплексі «Юність», відбувся перший матч в рамках V туру жіночої Суперліги з гандболу. «Карпати» приймали «Економуніверситет» (Тернопіль).

Ужгородки впевнено розпочали зустріч, закинувши протягом перших 6 хвилин п’ять сухих м’ячів у ворота суперниць. Після цього гандболістки «Економуніверситету» спромоглися провести серію вдалих атак, однак скоротити відставання їм не вдалося. У підсумку, перша половина гри завершилася із рахунком 13:8 на користь «Карпат».

У другій половині зустрічі карпатівки збільшили свою перевагу. Вже у середині тайму вони випереджали тернополянок на 10 очок і впевнено довели поєдинок до розгромної перемоги - 33:17.

Варто відзначити, що у цьому поєдинку тренер «Карпат» Борис Петровський зробив ставку на молодь, і дівчата впоралися з поставленим завданням. Варто відзначити Наталію Шипляк, яка з 10-ма м’ячами стала кращим бомбардиром команди. Запам’яталися активними та результативними діями Мілана Шукаль, Софія Безрукова та Катерина Купчак. Ефективно як в захисті так і в нападі (8 влучних кидків) відіграла вже досвідчена Анастасія Мелекесцева.

Завтра, о 10:30 , команди зіграють у повторній зустріч у рамках V туру жіночої Суперліги з гандболу.

27 жовтня 2017, 21:07