Рубрика: Суспільство

25 жовтня

Запобігти тероризму: на Ужгородщині бійці тероборони та силовики вчились протидіяти збройним конфліктам

foto

У вівторок, 24 жовтня, на території Закарпатської області почались командно-штабні навчання з територіальної оборони.

Участь у них взяли підрозділи, які залучаються до виконання відповідних завдань на території Закарпатської області – Служби безпеки України, Держприкордонслужби, Національної гвардії та Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Теоретична частина навчань відбулась у сесійній залі Закарпатської ОДА, де головам районних адміністрацій та військовим комісарам області роз’яснили тактичний план дій із військової підготовки. До практичної ділянки на Ужгородській дільниці військового полігону долучилось і керівництво зони районів територіальної оборони області, і військовозобов’язані загону територіальної оборони, що проходили вишкіл впродовж минулого тижня.

За словами начальника управління територіальної оборони оперативного командування «Захід» полковника Володимира Василюка, важко переоцінити важливість проведення підготовки військовозобов’язаних у зв’язку з реаліями сьогодення. Він наголосив на необхідності підтримки та належного фінансування підрозділів територіальної оборони з боку органів державної влади та місцевого самоврядування.

Участь в практичних заняттях також взяли заступник командувача військ з територіальної оборони управління оперативного командування «Захід» полковник Петро Ромигайло, а також військові комісари районних (міських) військових комісаріатів області на чолі з військовим комісаром Закарпатського обласного військового комісаріату полковником Богданом Череміським.

Більше про захід - за посиланням: http://bit.ly/2l0cIm9 та на сторінці Закарпатського ОВК у соцмережі Facebook: http://bit.ly/2yvsXx3.

 

 

Група по роботі з особовим складом та громадськістю

Закарпатського обласного військового комісаріату

 


25 жовтня 2017, 14:35
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Мукачівщині малолітні вандали понищили майно на кладовищі

За минулу добу на території Закарпаття стались 4 аварії

Раніше мережа вузькоколійних залізниць на Закарпатті складала понад 1000 км

Майже 1,5 млрд грн спрямували на соціальні потреби закарпатців

На трасі "Київ - Чоп" сталась аварія (ФОТО)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину