Рубрика: Культура

23 жовтня

В Ужгороді виступить гарячий аргентинський мачо

foto

Торік на головній сцені нашого краю вперше виступив блискучий аргентинський диригент Раміро Аріста

 

У фіналі IV Міжнародного фестивалю «Музика без кордонів» він разом із симфонічним оркестром Закарпатської обласної філармонії подарував слухачам велике, яскраве свято – програму «Viva Latina», що складалася з музики Іспанії, Аргентини, Перу, Бразилії, Колумбії. Публіка з захватом сприйняла запальні латиноамериканські мелодії. Та особливо підкорив усіх неповторним шармом сам маестро – своєю виконавською манерою, артистизмом, нестримним темпераментом. Він так і пританцьовував за диригентським пультом, наче запрошуючи усіх присутніх на карнавал. Після концерту я жартома спитала гостя, ким він себе насамперед вважає – диригентом чи танцівником. На що Раміро відповів: «Я диригент, музикант, митець, філософ, просто людина. Моє життя – це музика, мистецтво. І звичайно, Бог. Для нас, музикантів, важливо дарувати публіці наші серця. Глядачі на концерті повинні забути про свої проблеми вдома, на роботі, в школі, про фінансові труднощі. Наш обов’язок – подарувати їм позитивні емоції, влаштувати свято. У вас чудове місто, гарний оркестр, з яким я вже подружився. Дуже завдячую маестро Вікторії Свалявчик-Цанько за це запрошення та вже очікую на наш наступний спільний проект».   

Раміро Аріста по праву вважається  одним із найяскравіших молодих диригентів. Аргентинець із Буенос-Айреса має італійське коріння. Його диригентська кар’єра просто вражає: за понад десяток років музикант встиг попрацювати з кількома провідними румунськими колективами, симфонічними оркестрами Чилі, Нікарагуа, Домініканської республіки, Венесуели, оркестрами Санкт-Петербурзького Маріїнського театру та Санкт-Петербурзької академічної філармонії, Архангельським Державним Камерним оркестром та Єкатеринбурзьким Камерним оркестром «B.A.C.H.», Національним симфонічним оркестром Республіки Молдова і Національним симфонічним оркестром Болівії.

25 жовтня ми зможемо вдруге насолодитися творчістю талановитого митця: разом із симфонічним оркестром Закарпатської обласної філармонії Раміро Аріста представить програму «Libertango». Назва програми пов’язана з ім’ям популярного аргентинського композитора, автора понад 300 танго, музики до кінофільмів, вистав, балетів Астора П'яццоли. Крім власне «Libertango» у концерті прозвучать такі відомі його танго, як «Адіос Ноніно» («Прощай, старий»), «Каламбре», «Мелодія в ля мінорі», «Три хвилини реальності», «Танго дел Анхель» тощо. А доповнять програму не менш колоритні твори кубинських композиторів Хосеїто Фернандеса й Ернесто Лекуони та колумбійця Лучо Бермудеса.

Початок концерту о 18.30.

 

 

 

                                                    Підготувала Таїсія Грись

 

 23 жовтня 2017, 10:18
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Добігає завершення черговий концертний сезон Закарпатської обласної філармонії

У Національному музеї відбудеться презентація книги-збірника «Народний владика Іван Маргітич»

В Ужгороді презентують дебютну книжку Юлії Медюх

У «Паланку» представлено виставку мистецьких полотен «Чуття єдиної родини»

До Мукачева з презентацією збірки поезій “Пошепки і вголос” завітає поетеса Юлія Брежко-Камінська

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину