Рубрика: Спорт

08 жовтня

Юні фехтувальники Закарпаття повернулись зі Словаччини з перемогами

foto

У словацькому місті Сніна відбувся традиційний Міжнародний турнір для найменших фехтувальників на шпагах - "Сena Vihorlatu-2017"

Дівчата і хлопці зі Словаччини, Польщі та України змагалися у двох вікових групах: 2006-2007 та 2008-2009 рр.н. На доріжки вийшли і вихованці закарпатської школи фехтування. І не просто вийшли - а стали призерами в усіх категоріях, зібравши повний комплект нагород!

Так, серед дівчат 8-9 років перемогу святкувала мукачівка Софія Тромпак (тренер - Гейза Оремуш), на другій сходинці - дебютантка міжнародних змагань - Юлія Голич (м-н Доманинці, тренер - Вікторія Петрішак).

У цій групі серед хлопців кращим став ужгородець Давид Сайфутдинов-Марко (тренер - Лілія Філл), а на третій сходинці Максим Феделеш (м-н Доманинці, тренер - Вікторія Петрішак).

У групу найсильніших у категорії 10-11-річних дівчат увійшли четверо закарпаток: Юлія Шпінь стала 9-ою (тренер - Анатолій Герей), на 7-ому місці Анастасія Русин (тренер - Лілія Філл), п'ятою фінішувала Катерина Петрус (тренер - Дмитро Петрус).

А срібну нагороду тут виборола Ксенія Куштан (тренер - Лілія Філл). Серед 10-11-річних хлопців у фінальному поєдинку зійшлися наші мушкетери - брати-двійнята Максим та Роман Лийнарти (м-н Доманинці, тренер - Вікторія Петрішак).

До слова, саме 7 жовтня хлопці святкували свій День народження! У підсумку, Максим отримав золото, а у Романа - срібна нагорода. До вісімки найсильніших тут увійшов мукачівець Руслан Андрашко (тренер - Гейза Оремуш). Фехтувальний клуб міста Сніна та один із найкращих тутешніх тренерів Далібор Казік (який ще й досі є діючим спортсменом, виступаючи у складі збірної Словаччини на світових першостях серед ветеранів) розвивають також і мистецтво історичного фехтування.

Як сюрприз, спортсмени подарували присутнім реконструкцію бою мушкетерів на рапірах, а також сутички на шаблях. Змагання у Сніні мають дружній характер, а закарпатські фехтувальники вкотре довели: наші - найкращі. Вітаємо усіх тренерів та спортсменів з черговими здобутками! Кілька миттєвостей з турніру - на світлинах.

Джерело: uzhgorod.in

08 жовтня 2017, 13:09