Рубрика: Суспільство

21 вересня

Євросоюз хоче заборонити польоти одразу до трьох українських аеропортів

foto

Європейська агенція авіаційної безпеки (EASA) може ввести обмеження на авіаційний рух у східній частині України

Зокрема, йдеться про припинення польотів через аеропорти Харкова, Запоріжжя та Дніпра. Про це повідомляє Харківська міська рада.

«За інформацією компанії «Нью Сістемс АМ», яка управляє міжнародним аеропортом «Харків», до Державної авіаційної служби України від Європейського агентства авіаційної безпеки (EASA), надійшов проект бюлетеня, яким вводяться обмеження в авіаційний рух у східній частині України. Зокрема, в ньому визнаються небезпечними польоти в межах Дніпропетровського району польотної інформації, до складу якого входять міжнародні аеропорти «Харків», «Дніпропетровськ» та «Запоріжжя»», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у випадку ухвалення документа у EASA, авіасполучення між Харковом та іншими країнами буде припинене.

«Наслідками ухвалення такого документа може стати припинення роботи Харківського аеропорту і суміжних підприємств, а також пунктів прикордонного і митного контролю, де є близько 1,5 тис. працівників», – йдеться у повідомленні.

У свою чергу, у Кабінеті міністрів відповіли, що вже проводять консультації щодо розробки офіційної позиції України з цього питання.

Європейська агенція авіаційної безпеки (EASA) є агентством Європейського Союзу із регуляторними та виконавчими задачами у сфері цивільної авіаційної безпеки.


21 вересня 2017, 17:20
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Колись на Говерлі був угорсько-польський кордон (фото)

У мережі показали, як у високогір'ї Закарпаття «прокидається» унікальний гейзер (фото)

ДТП у Мукачеві

У МОЗ розповіли, що робити у випадку теплового удару

На Закарпатті було проведено 2800 ультразвукових обстежень, під час яких виявлено 37 пацієнтів з клапанними вадами серця

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину