Відчуйте різницю: як доглядають за пралісами у Білорусі та на Закарпатті (ВІДЕО)

foto

Журнаілсти спецпроекту «На варті лісу» показали, чому варто повчитися вітчизняним лісівникам у сусідів

Штраф за засмічення лісу 250 доларів і навіть тюрма. А суворої карної відповідальність за кожне зрубане дерево нікому не уникнути, бо скрізь камери відеоспостереження та замасковані фотопастки. Це не про збереження українських лісів. А про те, яких зусиль докладають наші сусіди, аби убезпечити свої зелені зони.

Дерева які помирають власною смертю, а не від бензопилок лісорубів, повалені вітром вікові дуби, яких ніхто не рубає і не продає.

Унікальне на планеті місце - найбільший у Європі реліктовий рівнинний ліс, який зберігся у своєму первісному вигляді.  Праліси, дуби і явори яким по 400, ба по 600 років. І це - Біловезька пуща.

Натомість, в українських лісах можна побачити незаконні сміттєзвалища поміж височенних сосен, лисі галявини після незаконних рубок. Навіть, у заповідних зонах з пралісами.

Як розповідає громадський активіст Владислав Каменца, в Закарпатській області практично не працює екологічна інспекція, натомість навіть на території національних парків вже не перший рік тривають незаконні рубки.

Журналісти СТБ показали кадри, відзняти на Закарпатті високо посадовцю Міністерства екології і той обіцяв відреагувати. Проте, констатують журналісти, протягом місяця інспекція до Закарпаття так і не доїхала.

За матеріалами Вікна-новини


Інші публікації

У тренді

karpatnews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на karpatnews.in.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на karpatnews.in.ua

© Новини Закарпаття, Ужгорода, Мукачева та України на KarpatNews. All Rights Reserved.