Рубрика: Політика

21 серпня

США та Південна Корея розпочали масштабні військові навчання, незважаючи на погрози Пхеньяна

foto

КНДР може відповісти новими ракетними випробуваннями

У цих давно запланованих 11-денних навчаннях під кодовою назвою "Ulchi Freedom Guardian" (UFG), відпрацьовується сценарій війни на Корейському півострові на основі комп'ютерної симуляції, передає УНН з посиланням на Deutsche Welle.

Лише США виділили для маневрів 17500 солдатів і офіцерів. З них 3000 осіб були перекинуті в регіон повітрям. Для стримування КНДР Вашингтон дислокував у Південній Кореї 28500 військовослужбовців. У навчаннях беруть участь також військові з Австралії, Канади, Колумбії, Данії, Нової Зеландії, Нідерландів і Великої Британії.

Маневри проходять в умовах підвищеної напруженості в регіоні. Спостерігачі побоюються, що Північна Корея може відреагувати, наприклад, новими ракетними випробуваннями.

Президент США Дональд Трамп після запусків двох міжконтинентальних ракет в КНДР в липні пригрозив Пхеньяну "вогнем і люттю". У відповідь керівництво Північної Кореї заявило про намір обстріляти ракетами американський острів Гуам у Тихому океані, де Вашингтон тримає стратегічно важливу військову базу.

20 серпня державні ЗМІ КНДР назвали американо-південнокорейські навчання "вираженням ворожості", попередивши, що ніхто не може гарантувати того, що ці маневри не переростуть в бойові дії.

Джерело: УНН


21 серпня 2017, 11:12
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Телеканал UA:Перший відключили за борги в декількох містах

Наплив мігрантів: Чорногорія звертається до прикордонної агенції ЄС по допомогу

Греція і Македонія підписали історичну угоду про зміну назви

Перші результати цьогорічного ЗНО (ВІДЕО)

У Венеціанській комісії не знали про поправку про апеляцію в Антикорсуді

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину