Рубрика: Суспільство

19 травня

В е-декларації необхідно внести зміни, через санкції проти російських компаній

foto

У багатьох декларантів вказані електронні скриньки mail.ru, yandex.ru, bk.ru

Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) закликає суб'єктів декларування змінити електронні адреси російських доменів в Реєстрі декларацій. Про це повідомила прес-служба НАЗК.
"На виконання указу президента ... просимо невідкладно змінити електронні поштові скриньки російських доменів (наприклад: mail.ru, yandex.ru, bk.ru) в особистих облікових записах Єдиного державного реєстру декларацій осіб на створені на українських серверах (наприклад: ukr.net, i.ua, email.ua, gmail.com)", – повідомляє прес-служба Агентства.
В агентстві пояснили процедуру зміни електронної поштової скриньки.
"Для зміни електронної поштової скриньки облікового запису необхідно на одному з українських поштових сервісів отримати персональну електронну адресу. Після цього авторизуватися в Реєстрі за посиланням portal.nazk.gov.ua за допомогою власного ЕЦП. Потім потрібно перейти у вкладку "Мій профіль", натиснути кнопку "Змінити контактні дані", в поле "новий E-mail" вказати новий поштовий ящик і натиснути кнопку "Змінити E-mail", – пояснили в НАЗК.
Після цього, відзначають в агентстві, на новий поштовий ящик прийде лист з підтвердженням. Для завершення операції необхідно перейти за посиланням з листа.
У НАЗК підкреслили, що для зміни електронної адреси в особистому кабінеті реєстру не потрібно отримувати новий електронний цифровий підпис.

За матеріалами Сегодня


19 травня 2017, 21:11
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Мешканці закарпатського Хуста сидять без води

Вступна кампанія закінчилася для кожного сьомого абітурієнта

Експерти дослідили українське молоко на вміст антибіотиків

Чи прийме лікар без підписаної декларації з 1 липня? Пояснює МОЗ

Історичні перила Ужгорода руйнуються (фото)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину