Рубрика: Суспільство

11 березня

В ООН заявили про найбільшу з 1945 року гуманітарну кризу в світі

foto

Якщо проблему не вирішити, світ накриє нова хвиля біженців

В Організації об'єднаних націй заявили про найбільшу гуманітарну кризу в світі з часу після заснування ООН в 1945 році. Мова йде про ситуацію в чотирьох країнах Африки і Близького Сходу - Ємені, Нігерії, Сомалі та Південному Судані, йдеться у доповіді заступника генерального секретаря ООН з гуманітарних питань Стівена О'Брайена, зробленій в п'ятницю, 10 березня на засіданні Радбезу організації.

"Ми знаходимося на критичному етапі історії. Вже на самому початку року ми зіткнулися з найбільшим гуманітарною кризою з моменту створення ООН. У даний момент більше 20 млн осіб в чотирьох країнах загрожує голод. Без колективних і скоординованих глобальних зусиль, люди просто помруть від голоду, багато інших будуть страждати і загинуть від хвороб", - сказав О'Брайен.

За його словами, якщо проблему не вирішити, світ накриє нова хвиля біженців, що загрожує нестабільністю в багатьох регіонах. Відповідний план виходу з ситуації у ООН є, однак на його реалізацію в найближчі п'ять місяців знадобиться 4,4 млрд доларів, зазначив О'Брайен.

Є й труднощі з реалізацією плану в цих країнах, у зв'язку з чим членам Радбезу ООН необхідно домогтися забезпечення доступу до населенню постраждалих районів, а також змусити протиборчі сторони припинити збройні сутички.

 

Дзеркало тижня


11 березня 2017, 10:47
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Закарпатським декларантам слід сплатити податки згідно поданої декларації до 1 серпня

Хто такі карпатські гуцули?

Дорога Долина-Хуст у жахливому стані (ВІДЕО)

За минулу добу на Закарпатті стались 3 аварії

Вже звична "патологія" в Ужгороді: розпочати ремонт і залишити (фото)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину